Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok mindig a múltban...

Miért akarok mindig a múltban élni visszamenni?

Figyelt kérdés

Amikor unatkozom vagy elgondolkozom mindig az ugrik be/jár a fejemben hogy mi lett volna "ha ezt meg azt" másképp csináltam volna.

Mindig valahogy a múltban kötök ki.

Legyen szó videó játékról vagy filmről zenéről.Főleg ha köt valamilyen régebbi élményhez.

Nyilván ebből csak úgy lehet kiszakadni ha új élményeket szerzek de valahogy nincs kedvem hozzá.

Mindig azok a gondolatok jutnak ilyenkor az eszembe hogy "ehhez már túl öreg vagyok" vagy csak szimplán nincs kedvem hozzá.

De úgy kb semmihez.

Nap végén mindig eltervezem hogy akkor megcsinálom amit elterveztem persze másnap semmi se lesz belőle.

Van más is ilyen helyzetben ?


Bocsi a rossz helyesírás miatt.



2019. nov. 17. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Nosztalgia. Ilyen a természeted. Ilyenkor gyújts rá egy nótára, és rendeződik az állapotod.
2019. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Ilyenkor gyújts rá egy nótára"

Zenére gondolsz vagy másra ?

2019. nov. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!