Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segítettél magadon...

Hogyan segítettél magadon amikor valamilyen oknál fogva ki voltál égve, de a pihenésről nem lehetett szó?

Figyelt kérdés

A pihenés azért nem opció, mert ha halasztok az egyetemen az nagyon drága és nincs rá keret.

Valamilyej gondolkodasmod esetleg ami bejott ilyesmire gondolok. Hogyan állitottad le magadban a "semmirekellő" vagyok ördögi kör gondolatát?


2019. nov. 18. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes egy hobbira időt szánni, vagy bármiféle, általad választott és szeretett tevékenységre.

Tanulás, készülés, egyebek közben gondolj a hosszútávú célodra(álommunka, diploma stb.) illetve érdemes visszagondolnod, hogy miért is választottad azt a szakot, amin most vagy.

A 'semmirekellő vagyok' részt hasznos tevékenység végzésével lehet kiküszöbölni. (ha ez nem segít, érdemes beszélgetni róla, akár szakemberrel is. Esetleg kifejthetnéd, hogy pontosabban mire gondoltál)

Ne halassz, tartsz ki, nemsokára szünet, addigis >>>>>>>> kávé

Egyébként mit tanulsz?

Üdv:

Egy éjjeli tanuló sorstárs =)

2019. nov. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Motiváló YouTube videók, mint pl. A kapcsoló videói, vagy ilyesmi.
2019. nov. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg új módszerek kidolgozásán gondolkodsz, nincs időd a "semmirekellő vagyok" gondolattal foglalkozni. Vannak tanulási módszerek, Domjánnak is van fent háromrészes sorozata ezzel kapcsolatban a Youtube-n, nézd meg. Nagyon-nagyon jó ötleteket ad.
2019. nov. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő válaszokat nektek!

Ráállok, remélem segítenek.

1) orvosi egyetem.

2019. nov. 19. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!