Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha szinte...

Mit csináljak ha szinte minden emberhez képest kevésnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Én soha nem éreztem magam jól a bőrömben. Szinte minden embert jobbnak látom magamnál, és ilyenkor elfog az irigység és rosszul érzem magam a bőrömben. Nem vagyok szerethető, mivel eddig egy olyan ember se volt az életemben, aki szeretett volna. Előfordul hogy annyira érzem magamban az önutálatot, annyira kevésnek érzem magam, hogy elsírom magam.
2019. nov. 20. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus talán tud segíteni
2019. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok, de eddig még csak 1 alkalommal voltam.
2019. nov. 20. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor türelem. Nem megy az olyan gyorsan.
2019. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy tényleg kevés vagy-e a többi emberhez képest vagy csak úgy érzed?


Ehhez először azt kell megválaszolnod magadban, hogy milyen skálákon méred magad és mi alapján?

2019. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézzél Molnár Krisztiánt youtube-on....

https://www.youtube.com/watch?v=XRfmlB4eats

2019. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne töltsd azzal a napodat, hogy mindig másokhoz méregeted magad. Keress valamit, amiben jó akarsz lenni, dolgozz rajta, és az alapján ítéld meg magad.

És, nem jár automatikusan a szerethető embereknek se a szeretet, úgyhogy a fordítottja se igaz. Kell hozzá szerencse is. És az is, hogy ne csak az önutálatot lássák rajtad.

2019. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!