Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet ebből kigyógyulni?

Hogy lehet ebből kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve minden nap szinte órákat töltök azzal, hogy kiderítsem, milyen betegségem lehet.

A tünetem mindig más, emiatt sose jutok a végére a dolgoknak. Most pl. az agydaganat gyanúja köti le az időmet hetek óta.


2019. nov. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

En ugy gyoztem le a hipochondriat, hogy belegondoltam ha valamelyik baratom fordul hozzam az adott tunetekkel, akkor nyilvan nem azzal kezdem, hogy agydaganatod van, hanem valami kisebb betegseggel. Es belegondoltam, hogy ha masoknak nem mondom elsore, magamat miert temetem?

Nekem a pszichologus nem segitett.

2019. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Senkinek se szoktam ezeket elmondani, a családomnak se. Próbálom titkolni, mert szégyellem.
2019. nov. 21. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kibeszeled magadbol akkor sokkal jobb. Tortent valami valtozas az eletedben amiert elkezdted figyelgetni magad?
2019. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel ellenőrizni lehet a valóságot, próbáld ki.

https://www.youtube.com/watch?v=jViaAzDsIoU&t=46s

2019. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!