Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kigyógyulni ebből?

Hogy lehet kigyógyulni ebből?

Figyelt kérdés
Vagy a depim miatt van ez vagy képzelgek butaságot.nem tudom. De 3 éve nem nagyon járok messziee autóval merr nagy pánikolást rendeztem és tragikusnak irtam meg a végére . Azóta nem merek és nem próbáltam meg beülni autóba és 100 kmrt. A családom így mérges meg nem tudják mi ez meg letakarnak rángatni. Vajon mi a megoldás erre ? Meditálok meg minden hasznos amit terápián tettem. Érdekes hogy pesten tudok jönni menni de városon kivül nem merek kimenni. Vagy az önbizalmam nem elég? Bár a fogsorom kusza és ilyesmi . Ugyanilyen vitát és pánikot rendeztem szüleimmel hogy nem akartam fogszabályozót . És az utazás ugyanaz . 19,F
2017. okt. 21. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan bővíts a komfort zónádat. Azaz akkor is menj ha szorongsz. Ha pánikolsz legfeljebb megállsz egy parkolóban megnyugodni. Mindig csak egy kicsit menj messzebb, mint ahol még biztonságban érzed magad. Ha szorgalmasan gyakorolsz, egy idő után hozzászoksz, és kioltódik a félelmed. Ezt csak így lehet leküzdeni. Én örülnék, ha kuszák lennének a fogaim, mert az arra utalna, hogy vannak.:)
2017. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*bővítsd
2017. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm
2017. okt. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!