Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tinédzserrel nyugtatókkat meg...

Tinédzserrel nyugtatókkat meg antidepresszánst szedetni napi szinten, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem skrizofén vagy epilepsziás stb. Hanem mert sokat beteg és micel a vérvétel nem mutatott semmit, ezzel akarják kezelni...
2019. nov. 24. 09:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem, de a gyerekorvos aut mondta, hogy nincs szervi oka annak, hogy ennyit beteg. Meg szerinte szimulál...


Úgyhogy ezért a nyugtató.

2019. nov. 24. 11:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudom, volt már a kérdés nemt udom hányszor, "orvoshoz se engedik". Segítséget kell kérni. A segítségkérés ötletére nem volt reakció.
2019. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 gömbicica ***** válasza:

amit én emlitettem családot, ott én kerestem meg levélben a gyámhatóságot, mondtam hogy az egy éves levelezésemet anyukával, ill. gyerekkel rendelkezésre bocsátom, leirtam mik történnek stb.

semmi nem történt :(

a gyámhatóság emberei meg elérhetetlenek, minden titok. az adatvédelem rohadtul müködik.

most hogy kórházba volt a gyerek és nem ébredt fel egy hétig, gondoltam elmegyek hozzá, 250 km-re van, de elvetettem a gondolatot, mert nyáron elmentem hozzájuk kis ajándékkal, picit beszélgettem volna a kislánnyal.

minden vágya egy csoki volt. pfffff.


amit cimet megadtak, gyerek és anyja is ugyanazt, ott nem laktak.

igy lyukra mentem odavissza 500 km.


a tanár is léphetne de nem lép ugy látszik semmit.


a gyerek az öngyilkosságot biztos meg fogja isméteni, mert én ilyen távolságból is ha ir a kedves mama, gyomorgörccsel fekszek.

kommunikációra képtelenek. pedig anyuka állitólag egyetemi diplomával is rendelkezik. és a gyereknek is gazdasági vonalon KELL KÖTELEZŐEN TANULNI.

ANYUKA HOZZA VISZI AZ ISKOLÁBA, soha nem volt barátja, barátnője sincs. mindenki csak fikázza :(

ha négyest visz büntetés. azért morgás van ha nem jól tolta vissza ebéd után a széket.


szóval vannak családok. ha nem én tapasztalom meg el sem hiszem.


remélhetőleg a kérdéses gyereke nem ilyen véget ér.


egyébként nem zalaegerszegi ez a tinédzser is?

2019. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"A szülei akarják szedetni vele, hogy ne hiányozzon többet, meg ne legyen beteg, meg "tudjon tanulni"."


Szerintem te csak hisztizel. A szüleinek az a dolga, gogy a gyereket orvoshoz vigyék. Ha kell, akkor pszichiáterhez is. És az majd eldönti, milyen gyógyszer kell a betegnek, és kell e neki egyáltalán. Te pedig ne fesd a falra az ördögöt, hogy mi lesz vele 5 év mulva. Foglalkozz a saját dolgoddal.

2019. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

meglepne, ha gyermekpszichiáter felírná a szereket.

pláne, ha szimulálás a gyanú.

ha a doki normális akkor pszichológushoz kellene küldenie, ez az állapot nem gyógyszerigényes.

2019. nov. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos pszichopaták is csinálnak gyereket.
2020. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!