Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyedül vagyok otthon...

Ha egyedül vagyok otthon teljesen paranoid leszek?

Figyelt kérdés

Amikor senki sincs itthon mert elutaznak akkor sötétedés után bezárom az ajtót. Eltorlaszolom egy kis szekrénnyel. Bezárom az összes ablakot. Felmegyek a szobámba, becsukom az ajtót. A kedvenc baltámat odarakom magam mellé és betakarózom teljesen. Fel vagyok készülve arra, ha valaki bejön akkor meg tudjam védeni magam.

Ez már nagyon betegesen gáz? Mitől lehet ez?



2019. nov. 25. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked is van kedvenc baltád?
2019. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"kedvenc baltámat" Szerintem ha ezt leírod és nem favágó vagy, már beteges :D Egyébként ja nem teljesen normális, mármint ha olyan környéken laksz akkor még oké de ha egyébként a környék normális akkor túlreagálod.
2019. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tarts egy kis méretű kutyát a lakásban. Akkor nyugodtabb leszel, mert az jelezni fog, ha valaki jönne.
2019. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan járok el, csak baltám nincs, szóval én ollót vagy kalapácsot rakok az ágy mellé. És elalvás előtt fal felé fordítom a plüssöket, hogy ne nézzenek. Akkor talán kisebb eséllyel támadnak rám mialatt alszom.

45/n.

2020. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!