Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy haverom elkezdett drogozni...

Naruneko kérdése:

Egy haverom elkezdett drogozni és jelentkeztek vagy a mellémhatások vagy valami más. A tünetek: nem érzi sehol sem jól magát, rémálmai vannak, ingerlékenyebb, nem akat egyedül lenni. ?

Figyelt kérdés
féltem a haverom
2019. nov. 1. 01:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy haverom elkezdett drogozni és jelentkeztek vagy a mellémhatások vagy valami más. A tünetek: nem érzi sehol sem jól magát, rémálmai vannak, ingerlékenyebb, nem akat egyedül lenni. Előzöhét pénteken szedett egy fél tabletta ekit (extasy) nem hatott másnap meg több más drogot ugyan ugy ekit katit füvet meg egyebeket?Előzöhét pénteken szedett egy fél tabletta ekit (extasy) nem hatott másnap meg több más drogot ugyan ugy ekit katit füvet meg egyebeket. Azóta eltelt 1 hét és még mindig vann álmatlanságai rémálom nem érzi sehol sem a helyét (amiket leirtam? Én nagyon féltem mi ilyenkor a teendő. Szeretnék értelmes válaszokat kapni. A fiu 19 éves.
2019. nov. 1. 01:46
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A “haverod” nyugodjon le a ..csába, ne szedjen egyszerre ennyi szart, és akkor nem lesznek ilyen “mellédhatások”. Amúgy teljesen normális az összes tünet, beszedsz bammeg gyorsítót lassítóval, meg patkányméreggel, aztán meg utólag aggódsz... ez nem így működik. Drogot sosem keverünk, ez az alap, mert egyfélének 1 nap alatt elmúlik az összes hülye mellékhatása, így meg hát most látod, 1 hete vergődsz. Nyugodj le, egyél normálisan, igyál sok vizet, a rémálmok normálisak, ne parázz, aludj esetleg enyhe fény mellett, és foglald el magad, olvass egy jó könyvet. Normális életmód mellett nyomtalanul vége lesz az összes hülye érzésednek, de ilyet többet ne csinálj. Soha ne keverj semmit semmivel.
2019. nov. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolt e már a haverod, hogy abbahagyja a drogozást? Még az is megeshetne, hogy elmúlnának a tünetei.
2019. nov. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég gyenge szervezete lehet,ha egy fél ekitől már rémálmai vannak,hány éves a haverod 15? Kati létezik még egyáltalán?
2019. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a haverom 19 éves és minden héten 2hónappal ezelott szedett ekit.

most pedig zavarta hogy fél tablettának a hatását nem érezte ugy hogy 2hónapig nem drogozott.

2019. nov. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!