Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A beszólogatásokkal nem tudok...

A beszólogatásokkal nem tudok mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem tudom figyelmen kívűl hagyni!

Sajnos soha nem ment,és nem is fog!

Ez valami személyiség zavarnak köszönhető?

Van ezzel így más is?

Ha látják rajtam,hogy zavar,folytatják, amiből mindig balhé szokott lenni.


2019. nov. 26. 11:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ha valaki meg tudná mondani mire gondolt a tanult 70%os válaszoló,nagyon megköszönném!
2019. nov. 26. 13:03
 22/30 anonim ***** válasza:
66%
A 70%--os válaszoló arra gondolt, hogy feleslegesen hergelted magad, ráadásul sértegetés lett a vége, minden különösebb ok nélkül. Az életben is így lehet, egyszerűen elvisz a lendület ahelyett, hogy gondolkodnál.
2019. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A sértegetést részemről kell érteni,én voltam sértő?
2019. nov. 26. 14:07
 24/30 anonim ***** válasza:
50%

"Vagy te is olyan vagy,mint a fa.szopók többsége?"

Tíz perc múlva, mert rögtön nem írt vissza; igen rád gondolok.

2019. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

De ha a 70%os normálisan válaszolt volna,nem így válaszolok én sem!


Amíg nekem normálisan szólnak,addig én is az vagyok!


Ha nem,ne csodálkozzon ezen!


Megint nem bántok senkit,és ez a vége!

2019. nov. 26. 14:14
 26/30 A kérdező kommentje:
Tudom,velem szemben mindenki fa.szopóskodhat,csak nekem nem lehet elmondani a véleményem!
2019. nov. 26. 14:17
 27/30 anonim ***** válasza:
55%
Ki kell röhögni az felidegesíti. És tényleg vicces ahogyan le reagálja. 😂 wááá. Holdkóros lettem. 😀
2020. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia pontosan ugyanugy járok mint te.Ugy látszik vannak emberek akiket kiszemelnek ezek a g ecik.Hiába szólsz vissza folytatják aztán még ők mondják hogy nem lehet velem viccelődni miközben undoritó amit müvelnek és nem vicces.Nem a mi hibánk.Ránk esett a választás ennyi.Találnának mást is nem azért van mert olyanok vagyunk amilyenek vagyunk.(normáisak)
2020. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
12 Generálja a faszt.Vannak ilyen vérszivó g ecik ennyi akik normális emberekre rászállnak.
2020. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem először velem lenne valami hatalmas baj mert vagy másra nem szállnak rá vagy én nem látom vagy nem annyira vagy jobban viselik de egyszerüen az van hogy szar szüleink voltak és mélyebbre mennek ezek a dolgok.(folyamatos szülői inzultus és fikázás) Szóval teljesen normális hogy ilyenek vagyunk.Ne is foglalkozz velük kérdező.
2020. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!