Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a szorongás...

Ki lehet gyógyulni a szorongásból?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt szerelmes lettem egy munkatársamba, aki egy évvel ezelőtt összejött egy kolléganőnkkel, azóta nagyon sokat szenvedek, szorongok, hogy mit gondolnak rólam másik, rossz bemenni. Most megszűnik ez a munkám, ami nagyon fáj, és félek, hogy ezzel csak megszűnik a valamilyen szintű megnyugvás lehetősége, hogy kapjak egy jelet, hogy azért fontos vagyok neki. Mielőtt kapcsolata lett ugyanis nagyon közel voltunk egymáshoz, ami hetek alatt leépült, mikor összejöttek, azóta is csak lesem a jeleket, hogy vajon érek e még neki bármit. Abban reménykedem, hogy ha nem dolgozunk együtt megszűnik ez az érzelmi rabság, de attól félek, hogy pont hogy csak jobban fog fájni a remény elvesztése. Sose voltam szorongó típus, mindig nagyon stabil, és kiegyensúlyozott, jól éreztem magam, szárnyaltam, tele voltam erővel, de ez a két év tönkretett. Vajon, ha az alapom mindezek előtt jó volt, kigyógyulhatok?
2019. nov. 26. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kigyógyulhatsz, csak változtass a helyzeteden. Szerintem munkahelyet kellene váltanod, hogy más körökbe kerülj bele, és ne ez legyen az orrod előtt nap mint nap. Esetleg keress fel coachot, vagy pszichológust, akivel el tudsz erről beszélgetni.
2019. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslok neked jó szívvel egy remek könyvet. Dr. David R. Hawkins- ELENGEDÉS.
2019. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!