Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak tinik akarnak...

Miért csak tinik akarnak öngyilkosok lenni?

Figyelt kérdés
Olyan (felnőtt fejjel nézve) apró dolgok miatt, hogy nem tetszenek egy fiúnak vagy egy lánynak, szerintük nem elég szépek, nem elég menő csávók. Anyuci, apuci nem engedte el őket a discoba. Akkor ezek a gyerekek, mit fognak csinálni felnőtt fejjel, ha meghal a feleségük vagy a férjük, ott maradnak pici gyerekekkel egyedül. Megszűnik a munkàjuk, esetleg kapnak egy halàlos betegséget, vagy egy olyat ami után örök életükre nyomorékok lesznek és rá lesznek szorulva idegen emberekre? Mégis az ilyen szerencsétlen sorsú felnőtt férfiak, nők nem akarnak öngyilkosok lenni, ezek a kis fiatal szerelmi bánatos kisfiúk, kislányok meg igen.

#betegség #tini #öngyilkosság #felnőtt #súlyos problémák kontra szerelmi bànat
2019. nov. 26. 21:45
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én rengetegszer gondolkodom öngyilkosságon egy éve is még vagdostam magam és pánikbeteg vagyok.

18/l

2019. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!