Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ezert nem az igazi az...

Lehet ezert nem az igazi az antidepresszans?

Figyelt kérdés
10 mg Escitilbol fel szemet szedek/nap, mar masfel eve szorongasra, panikra. Lehet keves az 5mg? Mert nem mult el teljesen a szorongas, jobb a helyzet sokkal, de fel tudom magam hergelni az agyalassal.
2019. nov. 27. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve??? Ha 4-6 héten belül nem múlik el a szorongás, akkor egyből emelni kell. Amúgy agyalással a legnyugodtabb mélytengeri búvár is fel tudja idegesíteni magát.
2019. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A helyzet sokkal jobb, mint a gyogyszer elott, ugy mondom inkabb, hogy 70-80%-os vagyok. De vannak meg helyzetek, ahol elojon. Hozzateszem a masfel ev alatt egyszer latott doki, mikor felirta elpszor a gyogyszert. Gondolom ugy volt vele, ha panaszom lesz ugyis megyek hozza. De en azt hittem, hogy ez igy normalis. Viszont mostanaban kezdtem el jobban agyalni ezen, es nehez neha nem erre gondolni. :(
2019. nov. 27. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
10mg-ra emeld meg és meglátod mi a helyzet. Ne agyalj, inkább meditálj, jógázz, relaxálj.
2019. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel a dokit, ne te emeld önhatalmúlag az adagot. Úgyis neki kell felírnia.
2019. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, mindenkepp egyeztetek vele. Az a gaz, hogy pont most akartam letenni... :(
2019. nov. 27. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Életszakasz függő is. Én pl nagyon rossz időpontban tettem le. Minden tünetem amire elekezdtem szedni, visszajött.
2019. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!