Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Körülmetélt férfitársaim,...

Körülmetélt férfitársaim, titeket nem zavarnak a beszólások?

Figyelt kérdés

Felmerült a műtét lehetősége orvosi okok miatt nálam is.Ám én ezt nem tudnám végigcsinálni,a későbbi beszólások miatt!


Igen,lehet azt mondani,hogy nem fogja tudni rajtam,az orvoson,és az aktuális partneren kívül más,de ez rohadtul nem így van,mert az öltözői zuhanynál is látja más,akár edzés,akár munka után.


Ez egy olyan dolog számomra,amivel,ha beszólnak,nem tudok mit kezdeni,és nálam mindig megvannak a beszólogatók!

Sajnos mindig vannak olyanok,akik azt élvezik,ha valamivel zavarhatnak!

Ha találnak olyan dolgot,ami nekem kellemetlen,az nekik élvezetet okoz,ha idegesíthetnek vele!Ezzel is mindig így voltam,és tehetetlen vagyok az ilyen esetekben!


Adott esetben,az van bennem,mióta az orvos mondta,hogy meg kellene csinálni,hogy ha belegondolok,hogy már túl vagyok rajta,utána ha kiderülne,az utcára sem mernék kimenni,mert mindenki tudja hogy mi történt velem!


Tisztában vagyok vele,hogy ez nem normális dolog,hogy így látom,de sajnos,számomra ez így van,ilyen dolgok a múltban megtörténtek velem többször is!


Mit lehet tenni ez ellen?(én pillanatnyilag úgy érzem,semmit sem tudok)


2019. nov. 30. 03:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy mit mondasz,akárhogy akartam,soha nem ment!(tudom az ilyen istenek megmagyarázzák,hogy nem akartam eléggé)

A fa..zopóskodásra nem tudok máshogy tekinteni!


Ez ugyan olyan,mint amikor valaki elküld anyádba,azt meg lehet szokni?

Tudsz úgy reagálni rá,mintha nem ezt mondta volna?(szerintem ez senkinek sem megy)!

2019. dec. 2. 18:58
 12/12 anonim ***** válasza:

"mikor valaki elküld anyádba,azt meg lehet szokni?

Tudsz úgy reagálni rá,mintha nem ezt mondta volna?(szerintem ez senkinek sem megy)!"

Nem megszokni kell, hanem megérteni, hogy sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben, mint a hülyék beszólásain felhúzni magadat - és egyszerűen semmibe venni az olyat, aki ilyet mond, átnézni rajta, leszarni őt a továbbiakban, elkerülni, hogy egy levegőt kelljen szívni vele, és akármit mond, mintha meg se szólalt volna, úgy élni tovább az életedet.

2019. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!