Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez micsoda, talán pánikroham?

Ez micsoda, talán pánikroham?

Figyelt kérdés

Tegnap este nem igazán tudtam aludni, de nagyon fáradt voltam. Egy pillanatra elaludtam, majd felébredtem, tudatomnál voltam, de olyan volt mimt ha félálomban lennék, be volt feszülve az egész testem. Nagyon gyorsan dobogott a szívem, fájt illetve lüktetett a mellkasom jobb oldala, szaporán vettem a levegőt, és nagyon féltem, nem mertem kinyitni a szemem(egy lámpa égett a szobában, nem volt korom sötét), próbáltam lelassítani a légzésem. Ez kb 5x zajlott le az este, még egyszer sem fordult elő ilyen.

16 éves lány vagyok



2019. nov. 30. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne agyalj azon, hogy ez mi volt. Ki vagy merülve idegileg. Elalvás előtt nézz egy kis relax videót, aztán akkor rakd le a telót, ha érzed, hogy teljesen ellazultál és már majd leragad a szemed.

Itt van egy kellemesen ellazító ASMR videó:

[link]

Egyébként mi az oka, hogy ennyire ki vagy merülve?

2019. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap klíma sztrájkon voltam, sokat álltam, sétáltam, de nincs különösebb oka
2019. nov. 30. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Na mindegy, szinte nincs olyan ember, aki az életében legalább egyszer ne élne át ilyet. Kicsit szellőztess ki a szobában, mielőtt lefekszel aludni, hogy elég friss levegő legyen és ne legyen túlságosan feltekerve a fűtés. Rakd be a nyugi videót és ma már jól fogsz aludni. Ha eddig nem sportolnál, elkezdhetnél valamit. Zumba, TRX akármi.
2019. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolok rendesen, azzal nincs gond
2019. nov. 30. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Mozdulni tudtál? Ha nem, alvási paralízis lehetett, ami igen ijesztő tud lenni, de ártalmatlan.
2019. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam
2019. dec. 1. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!