Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám a lelkierőmet...

Hogy tudnám a lelkierőmet fejleszteni/növelni? Minden apróság nagyon megvisel. Kicsit nagyobb dolgok pedig a padlóra küldenek.

Figyelt kérdés
Sajnos nincs családi vagy olyan baráti hátterem akik támogathatnának. Így egyedül kell megküzdenem mindennel ami nagyon nehéz. Sokkal rosszabbul esik pl. egy kritika vagy sértés vagy igazsagtalanság mint azoknak akik hazamennek és ott kapnak pár vigasztaló szót, hogy "ne törődj vele, nincs igazuk, mi szeretünk..stb" Én csak ott maradok egyedül a bantással és nekem kell feldolgozni. Ha túl sok összejön akkor nagyon reménytelen lesz minden és az életkedvemet is elveszítem.
2019. dec. 5. 15:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Akkor vedd rá magad tudom miről beszélsz csak a kezdet nehéz aztán pedig hiányozni fogsz még ha irgalmatlan nagy szerencséd van ismerkedni is sikerül .
2019. dec. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!