Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült e már valakinek...

Sikerült e már valakinek leszokni nagyobb mennyiségű frontinrol gyorsan? Elvonási tünetek meddig tartanak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi számít nagy mennyiségnek?

Mennyit szedtél be mióta kiírtad a kérdést?

2018. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amióta kiirtam egyet sem, nappal nem szoktam,két kislányom van, őket rendezem,inkább késő délután kezdődik a kálvária.. Senki nem is gondolná rólam ezt, szép az életem és mégis... Napi 6-7mgrol beszélek..
2018. szept. 30. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan nem szabad letenni, mert nem csak elviselhetetlenül szarul leszel, de életveszélyes állapotba is kerülhetsz. Én 1x hirtelen elvágólag tettem le 2mg-ot, és még 15 hónap (!!) múlva is rosszul voltam. Most lassan csökkentve próbálok elhagyni 1 mg rivotrilt, de így sem könnyű.
2018. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.. Nem túl biztató... Remélem sikerülni fog.. Életveszélyes állapot? Ez elég durván hangzik így két kisgyerekkel🙁
2018. szept. 30. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Napi 6-7mg az valami embertelenül sok, több hónapon át kéne csökkenteni folyamatosan.

Ne hagyd abba azonnal, abba úgy megzunhanhatsz, hogy el sem tudod képzelni.

2019. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!