Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongósok! Nektek is néha...

Szorongósok! Nektek is néha már-már elviselhetetlen erőssé fokozódik a szorongásotok télen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyakorlatilag minden telem full kuka és csak túlélésre játszom. Amint sötét van mintha nálam is lehúznák a rolót és onnantól csak azt várom, hogy el tudjak végre aludni. Nálam elsősorban vérnyomástól való rettegés jön elő, amit tehetséges módon nagyon ki tudok akasztani.
2019. dec. 12. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálom nem elsírni magam a munkahelyemen, és nem tudom hogy mi bajom van.
2019. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam meg nyáron erősödik fel a szorongás. :/ Nem tudom mit lehet tenni.
2019. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én sem ... a mozgás az baromi jó rá, már ha az ember van olyan állapotban hogy merjen mondjuk futni. Nálatok testi tünetek is vannak, vagy "csak" a szorongás? Nekem még az remek, hogy hozzájön egy erős bizonytalanságérzet, egyfajta szédülésszerűség, mellkasfájdalom, hasfájdalom, mindenféle fájdalmak.
2019. dec. 12. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 3000 mg C vitamin 6000 egysegnyi D vitamin 125g magnezium estere es minden elviselhető 2-3 hónapos kúra után. Folyatom tovább.
2019. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Látom ügyesen kevered a szorongást a téli depresszióval.

Azoknak nő a szorongásuk télen, akik félnek a sötéttől.

2019. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk aki szorong, az jó eséllyel depressziós, a két halmaznak elég nagy az úniója ..

Sötétben minden ember fél, ennél talán azért árnyaltabb a kép :').

2019. dec. 12. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Szorongónak a teli időszak nem könnyiti meg a helyzetét.
2019. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó kineziológus ki tudja oldani belőled a forrását a problémának.
2019. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!