Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan szorongok és...

Folyamatosan szorongok és emiatt mindenféle elviselhetetlen testi tüneteim is vannak. Kb élhetetlen így az életem. Az egész egy kínlódás. Hogy lehet megszűntetni?

Figyelt kérdés
Tudom az okát, de az nem egy megoldható probléma. Pszichológus nem tud ezen segíteni, már próbálkoztam. Nyugtató semmit nem ér csak álmos leszek tőle. Önsegítő könyvek tömegét olvastam el, autogén treningen, relaxációs zenén túl vagyok. Semmi nem hat mert a probléma nem megszűntethető.

2019. máj. 22. 12:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress tovább segítséget. Azért mert egy pszichológus nem tudott segíteni, másik segíthet. De vannak másfajta segítségek is. Sokan dicsérik a pszichodráma csoportokat. Azt megértem, hogy gyógyszereket nem akarsz szedni. Nehéz megtalálni a megfelelőt, és sokszor ellentétes a hatásuk, inkább rontanak a helyzeten, és nem minden orvos partner abban, hogy segítsen valóban jó gyógyszert találni.
2019. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél MagneB6-ot, és kezdj valamit sportolni, 2 naponta fél óra edzés (futás, torna, bármi) nekem megszüntetett egy ilyen rettenetes állapotot.
2019. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Én rajtam egy jó kineziológus segített és a matrix drops homeopátia. Ha érdekel, keress rá. Illetve olvastam a napokban egy jó könyvet: Örökölt sors. Ebben nagyon sok választ megkaptam a hozott transzgenerációs szorongásoknak köszönhetően. Valszeg a családi hátteredben vannak a gyökerek, sőt biztos. Ha ezt megérted, az élet gyerekjátékká válik.
2019. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mi van velem. Már nem kell keresni. Pszichodráma nekem valahogy nem szimpatikus. Biztos sokaknak segít de valahogy írtózom tőle. Homeopátia :) igen meg a könnyező szűz Mária mosolya.....bocsi. Ne vicceljünk már. Magne b6 azoknak segít akik magnéziumhiányban szenvednek és ettől van bajuk. Nekem nincs, szedtem is tartósan, b komplexet is, halottnak a kenet. Több pszichológusnál voltam.....időpazarlás volt mind. Tesmozgás sem szünteti meg max picikét tompít amíg csinálom. Aztán ugyan olyan minden.
2019. máj. 22. 15:59
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdezo, bar nem ismerem a torteneted, de velemyenyem szerint ami miatt igy erzed magad az a hitetlenseg!

Valamiben csak hiszel te is ami segithet...mert hat boldog jovokep nincs hit nelkul es igy a jelen is egyre rosszabb.


Am, mi a gond? Talan akad itt valaki...

2019. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha leírod, hogy mi a baj, talán lesz itt valaki, aki átment hasonlón.
2019. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Kineziológia, meg homeo....háppersze.

Antidepi meg fogja oldani 4 hét alatt.

2019. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mivel nem vagyok depressziós így biztos antidepire van szükségem. Nem is hianyozna más mint egy kis drog. Köszi!

1. Átmentem egy hosszamtartó traumán. Előjönnek a rémképek, és nincs 100%-os garancia, hogy nem fog megismétlődni.

2. Nincs családom, meghaltak, széthullott. Nincs senki aki közel állna hozzám. Nem tartozom sehova, senkihez.....

Vannak ismerőseim, munkatársaim de ezek felületes kapcsolatok. Nem számíthatok rájuk. Ez a sehova nem tartozás ad egy folyamatos félelemérzetet, na meg a trauma emléke is felturbózza az egészet. Félelem attól, hogy megismétlődhet.

Ezen nem lehet változtatni sajnos.

2019. máj. 22. 21:50
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Én a helyedben elkezdenék járni csoportterápiára. Ott lehet egyfajta "valahova tartozás" érzése, idővel kialakulhatnak jó barátságok, szoros kapcsolatok. Csak meg kell találni a megfelelő csoportot, terapeutát, és türelmesnek kell lenni, nem otthagyni pár alkalom után, ha nem érzel különösebb változást (persze kivéve ha érzed, hogy ez nagyon nagyon nem a te helyed)
2019. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igazad van.....csak bárhova fordulok nem kapok segítséget. Úgy tűnik ebben a városban kétfele verzió létezik. 1. A gyógyszerrel tömés. 2. Délelőtti terápia.

Már fizetős pszochológussal is próbálkoztam. Fél5 után nem hajlandó senki fogadni vagy hétvégén. Felmondani a munkahelyemen nem tusok mert akkor mehetek a híd alá. Röhelyes már ez az egész. Ez az egész lszichológusi meg pszichiátriai vonal arra épül hogy könnyű munkával jól meggazdagodjanak a szerencsétlenek baján á pszichológusok. Nem fontos a beteg. Fizessen és alkalmazkodjon! Garancia nincs. Ha nem jött be a terápia így jártál. Minden más szolgaltatásnál lehet fogyasztóvédelemhez fordulni itt még azt sem. Szerintem nagyon szomorú ami folyik ezen a területen. A tb rendeleseken meg idomítottqn a gyógyszert tömik....had gazdagodjanak meg a gyógyszergyárak is a sok szerencsétlenen. Kifordul a gyomrom

2019. júl. 9. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!