Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavarok...

Borderline személyiségzavarok lennék?

Figyelt kérdés
Voltam már pszichiáternél, de ő szorongást, és depressziót állapított meg nálam mikor elmeséltem a gondjaimat. Kaptam is rá antidepresszánst. Szociális kapcsolataim nem épp a legjobbak. Ha rossz gondolatok fognak el akkor utálom magam, és sokszor bűntudatom lesz, amiért megint ezekre gondoltam. Rossz gondolat alatt azt érzem, hogy értéktelennek, szerencsétlennek gondolom magam, elegem van az életből, és sírok is valamikor. De ha jobb lesz a kedvem se vagyok az a nagy boldogság. Mióta gyógyszert szedek jobb, de naponta egy fél, egy óra hosszára még mindig viselkedem így. Viszont nem vagyok agresszív, nem török össze semmit. A túlérzékenység is jellemző rám ,mond rám valaki valamit, már megbántódok, és a szívemre veszem. Nincs önbizalmam, és előfordul hogy utálom magam.
2019. dec. 13. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem mondta ki orvos, akkor nem vagy az.
2019. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy az, de nem ártana pszichoterápia, ami segít a gondolataid helyes irányba terelésében. Valamint a gyógyszernek is adni kell időt.
2019. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!