Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálhatok durva vizsgadr...

Mit csinálhatok durva vizsgadrukk ellen forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
3-jára buktam meg az idegességem miatt. Sulit is váltani kellett mert az előző helyen volt, hogy 3 hónaponta osztottak be. Júniusban jár le a kreszem. Legelőször tényleg nem kellett volna még vizsgára küldeni. Másodszorra az volt a gondom, hogy bementem tökéletesen a parkolóba de kijönni nem tudtam. Igen...kijönni. A kocsinak volt tolatóradarja és ott elment egy gyalogos ami úgy bekavart nekem, hogy semmiképpen se mertem hátrébb menni. Előre meg ütközésveszély volt. A mostani vizsgámnál szintén bementem a parkolóba szépen de kijönni nem tudtam. Balra hátra kellett volna kitolatnom de jobbra tekertem a kormányt. Magam se értem, hogy jutottam arra a konklúzióra de ez miatt leállítottak, mondván, hogy nekimegyek a mellettem lévő autónak. De a vizsgabiztos is a végén elmondta, hogy olyan ideges voltam, hogy már várta mikor cseszem el magamnak a vizsgát. Mit tudok az idegesség ellen tenni? El vagyok keseredve, hogy az összes vizsgámon bestresszelem magam ugyanígy és sose sikerül.
2019. dec. 16. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus? Mert magadtól nem tudod a stresszt levezetni, ez az első három alkalommal bebizonyosodott, és minél többször rontod el, annál stresszesebb a helyzet.

Azt is megpróbálhatod - ha el tudsz mentális jutni abba a helyzetbe, mikor már nincs vesztenivalód sem -, hogy leszarod mi lesz, és kihúzod az utolsó napokig a vizsgát, hogy ne legyen lehetőséged még egyszer próbálkozni. Így nem lesz mitől tartani a következő alkalom miatt, mert nem lesz következő alkalom. És még esetleg a vizsgabiztos is inkább megadja a megfelelést, mert megsajnál a lejárt idő miatt. Persze ez sem könnyű megcsinálni, és úgy leszarni az egészet, hogy közben százezreket dobtál ki a semmire, ha mégsem sikerül. Viszont ha ezt nem tudod teljesíteni, akkor a negyedik, ötödik, hatodik vizsgán is ugyanígy fogsz járni, utána meg automatikusan jön az alkalmasság felmérése.


Nekem ezzel sikerült, de több részletet nem árulhatok el még anonim módon sem.


A lefizetést én nem ajánlanám, sosem tudni hogy mennyire rossz helyzetbe kerülhetsz vele.

2019. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem h leszarom.. Aztán mikor vizsgán vezettem olyan viszhadrukkom volt azt se tudtam utólag merre mentünk :D De sikerült elsőre, én 2.5 hónap alatt levezett a kötelezőt..vagyis többet mert majdnem 55 órát mentem.
2019. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!