Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azzal mit kezdjek, ha gyűlölök...

Azzal mit kezdjek, ha gyűlölök és rettegek minden nőt?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy egy nő nemű személyt sem szándékozok megsérteni.

Régen és most is, ha bármilyen nőhöz kell szólnom (persze anyám, nagynèném, stb. kivételek), akkor izzadok mint a ló, mert rettegek (nem igazán tudom miért, egyszerűen csak ilyen érzés tör rám). Ha végeztem és elmehetek, akkor sokszor elképzelem, ahogy valamilyen úton-módon megölöm azt a nőt, akivel beszélnem kellett. Ez a képzelgés sokszor akár kibelezés/ hasonlók elképzeléséig is fajul. A gyilkosságon való töprengés közben a szemem nagyon erősen tikkel, néha egész bal fele az arcomnak elkezd rángatózni.

Eddig bármilyen lánnyal/nővel találkoztam mindegyik úgy néz rám, mint valami szörnyre, úgy is kezelnek, mint valami rémet. Ahol tudnak sértegetnek, a teljesen idegenek is.

Szexuális vonzalmat nem érzek semelyik nem irányában sem.

Egyébként barátaim semmilyen szinten nincsenek, de nem is nagyon akarok, mert tudom, hogy kiállhatatlan ember vagyok.

Eléggé csendes ember vagyok, semmiről nem tudok, ami az osztályomban történik.

Egyetlen hely ahol nyugtom van a lányoktól az a könyvtár, oda csak nyugdíjas bácsik járnak sakkozni. Ott tanulok, olvasok, gyakorlatilag ott élek, csak aludni járok haza.

A nők gyűlőlése és rettegése mennyire gyakori ilyen szinten?



2019. dec. 16. 19:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
16/f
2019. dec. 16. 19:57
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
pszichiáter mondjuk?!
2019. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hormonális változásokkal teli időszakban a hormonoknak az agyra gyakorolt hatása néha egészen rémületes. Érdemes lenne pszichológushoz fordulnod.
2019. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát neked valami nagyon biztonságos börtönben lenne a helyed :( Mondjuk a Delfinben.
2019. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Amilyen nők vannak manapság. Normális.
2019. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Főleg ebben a korban. Beképzeltek és buták. Felszínes idióták. Ennyi. És most mindegyiknek levágod a fejét vagy mi lesz?
2019. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Kineziológus fog tudni neked segíteni.
2019. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát, szótlan voltam elsőre, sosem hallottam még ilyesmiről, sok gondolat megfordult a fejemben az irományod alapján. A leghasznosabb talán az, hogy érdemes lenne egy pszichológust felkeresned. Nem bántásból tanácsolom ezt, tudom, hogy minden embernek vannak elfojtott "őrültségei", melyekkel végül képes együtt élni. Ilyen "antifeministaként" nem lehet leélni az életed, a nők mindenképp az életed részét fogják képezni. Ha ráadásul ilyen komolyan kihat az életedre (gondolva arra, amiket írtál), akkor erre mihamarabb kell keresned egy megoldást, ami teljesen felemésztheti ezt a magatartást. Egyébként nincs olyan férfi, akinek nem lesz időnként elege a nőkből (fordítva is igaz), de ez akkor is aggasztó tendencia, amiről írtál. Szóval lehet, hogy tényleg érdemes lenne egy pszichológussal beszélned (jó kérdés, hogy női szakember képbe jöhet-e), mert így tényleg nem mehet tovább. Én őszintén remélem, hogy lesz ebben javulás.
2019. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépet a válaszát!

Aki börtönbe akar dugni, annak mondom, hogy a való életben még semmit sem követtem el nők/lányok ellen. Meg egyébként szerintem inkább zárt osztályra kerülnek, mintsem börtönbe.

Utolsó, a kuruzslásban nem hiszek.

#1 és #2. Nagyon szépen köszönöm, majd felkeresek akkor egy szakembert. Csak nem tudom, hogyan magyarázzam el ezt szüleimnek.

2019. dec. 16. 20:29
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 nem rád utaltam, mint "utolsó", hanem #7-re csak elnêztem. A te válaszodat is nagyon szépen köszönöm!
2019. dec. 16. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!