Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért aludtam rosszul az éjjel?

Miért aludtam rosszul az éjjel?

Figyelt kérdés

23:30 kor aludtam el. Felkelek 0:30 kor, és felriadtam, mert nem tudtam, hogy hol vagyok. Kirohantam a szobából. Felhúztam a villanyt, és elmentem konyhába meginni egy pohár vizet. Elaludtam, de 2:30 kor megint fent voltam, aztán 3:45 kor. Ekkor volt elegem, és bevettem neurol 0,25 tablettát. 8:00 kor keltem.


Miért aludtam ilyen rosszul? Mi lehet ennek az oka? Mikor felkeltem 0:30 kor depressziós voltam, rossz közérzet. Nagyon félek. Mi lehet ez???


2019. dec. 18. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, van ilyen. Néha rosszul alszik az ember. Ez még nem jelent semmit. Egészséges embereknél is előfordul. Kezelést akkor igényelne, ha rendszeresen ez történne és nem tudnád kipihenni magad.
2019. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!