Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A traumák évfordulóin miért...

A traumák évfordulóin miért éljük újra az egészet? Hiszen ez is csak az év 1 napja, mint az összes többi.

Figyelt kérdés
Olyan mintha 2 helyen lennék egyszerre. Pont így sütött aznap is a nap. Nem tudom mit tehetnék ellene, nagyon rossz. Nem tudom semmivel elterelni a fondolataim. :(
2019. dec. 22. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mert még nem dolgoztad fel a történteket teljesen. A traumák elraktározódnak az emlékeidben és az évforduló nyilván ezt még inkább előhozza. Ilyenkor még a véletlenek is amolyan "élőnek és igaznak" tűnnek. De ez csak a képzelet. Keress fel egy pszichológust,mert nem dolgoztad még fel a problémát. A gyászban (egy házasság elvesztése is az pl, nem feltétlenül kell halálnak lenni) vannak időszakok és lépcsők. De ehhez kell a szakember hogy mihamarabb végig tudd járni ezt a folyamatot.
2019. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Áhh voltam már soknál semmit nem értek és még anyagilag is lehúztak. Senkinek nem ajánlanék ilyesmit.
2019. dec. 22. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A jó szakemberhez te is kellesz! Ha te nem akarod hogy kihúzd magad ebből akkor valóban mehetsz bárhová nem fog "kigyógyítani" ebből senki. Először neked kell elhatározni hogy valóban szeretnéd e ezt megoldani, vagy minden évben síránkozni és magadat sajnálni. Mert ez az! Onnantól már más lesz a helyzet ha ezt meg akarod oldani, elfogadod a segítséget.
2019. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt a marhaságot egyedül sikerült kitalálnod? Gratulálok! A pszichológus nem szakember kezdjük ott hanem egy bölcsészhallgató aki mások nyomorából él. Én is tanultam pszichológiát....nevetséges volt az egész. A pszichiáter meg csak a legális drogokat osztja mindenre. Legyen az vitamin hiány, agydaganat, neurológiai betegség, szomorúság, gyász....stb. Egy ismerősömnek a vakbelgyulladásara adtak antipszichotikumot :) miközben semmi nem bizonyítja hogy a bogyói hatásosak lennenek bármire is. A többség még rosszabbul lesz tőlük. Ezt ajánlgatod? Nem vagy komplett az biztos. Másrészt szerinted azért tesz fel itt egy kérdest valaki mert nem jutott meg az eszebe a pszichológus és nem próbálta végig ezeket a szarságokat? És nem tapasztalta meg a saját bőrén hogy ezek a "szakemberek" csak a pénzedet veszik el de a szolgáltatasuk a nullával egyenlő? Garanciát egyik sem vállal a munkajáért. Milyen érdekes. Egy műtét utan lehet reklamálni ha elszúrta az orvos kaphatsz kártérítést. A pszichológus bűntetlenül lehúzhat több százezer forinttal anélkül, hogy bármit használna a terápiája. Sőt ezt akkor is megteheti ha árt azzal amit csinál. Erre az a válasz hogy a "betegben" van a hiba? Mindenki azért megy terapiára mert jól akar lenni. Úgyhogy a marhasagaidat tartsd meg magadnak! Mert vérlázító ez az ostoba szöveg!
2019. dec. 22. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnáljuk akkor mr. Semmit se akar tenni urat! Szegény! 😂
2019. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*vagy hölgyet.... 😂 Sajnáljuk csak! 😂
2019. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még az jutott az eszembe, hogy ha ilyen nagy bajban vagy akkor minek itt rakod fel ezt a keresésed....ezen a semmi komolyabb szakember kereső oldalon. Mert nyilván dr. House nem itt rendel 😂. Te vagy a nevetséges nem pedig aki segíteni szeretne rajtad. És marhaságokat pedig te állítasz nem az aki egyszer is komolyan veszi a te alkotásaidat/segélykéréseidet. Ha te nem segítesz magadon Isten se fog nemhogy egy orvos! Idióta!
2019. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*bocs, nem alkotásaidat hanem gondolataidat... 🙄🙂😂
2019. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Nehéz elhinni, hogy van olyan ember akinek még Karácsonykor is azon jár az esze, hogy jól belerúgjon valakibe aki bajban van. Lehet, hogy nekem rémalmaim vannak de ez még mindig sokkal jobb mintha olyan gonosz lennék mint te. Őszinten sajnallak. Szörnyű lehet így élni. Nem tudom mi törtent veled hogy ide jutottál de rendkívül szánalomra méltó.
2019. dec. 23. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!