Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem a jövőtől. Hogyan...

Félelem a jövőtől. Hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem külön.

Állandóan azon kattog a fejem, hogy mi lesz, ha egyszer kirugnak és nem tudom finanszírozni az albérletet, emiatt pedig kiraknak és mehetek haza. Mi lesz, ha egyszer bezár a munkahelyem. Kisváros, így elég nehéz találni egy másik munkahelyet.

Félek a jövőtől. Nem merek tervezni, nem merek magamra költeni, mert mi van ha hirtelen kellesz valamire pénz és én pont azt költöm el..


Hogy bírkózzak meg a fejemben ezekkel a gondolatokkal?


2019. dec. 24. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel. Ismerkedj, menj férjhez, legyenek gyerekeid, egyből más gondjaid lesznek.
2019. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:

A helyes mentalitas letrehozasahoz szukseged van valakire v valamire ami biztositja szamodra a helyes filozofiat.

Azaz valassz egy tobb ezer eves filozofiat es olvasgasd, tedd magadeva. Ezek a filozofiak helyre teszik a zavaros tudatallapotokat.

(Ayurveda, Hagyomanyos Kinai Gyogyaszat, Buddhizmus, Hinduizmus, Krisna Tudat, (a Taoizmus is eleg jo), Hagyomanyos Tibeti Gyogyaszat, Shaolin Kungfu, Qi Kong, Tai Chi...


Alapjaraton a jelenben kell elni s nem a multon ragodva vagy a jovon aggodva.

A problemadat megertem, nem egyszeru, viszont felesleges aggodni mert lehet meg sem fog tortenni.

Gondolhatsz a dologra aggodas nelkul is.

De eleg lesz akkor ezen gondolkodnod, ha kirugtak. Ha meg jol megy a melo, akkor minek pazarlod az idod aggodalomra.

2019. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!