Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? (? )

Mit tegyek? (? )

Figyelt kérdés
18 éves lany vagyok. Nemtudom miert, de mindenen el tudom magam sírni, a legapróbb dolgokon is. Oda adtam édesanyámnak az ajándékát, es elsirtam magam pedig nem is nagy dolog, es ezen kívül meg ezer példám lenne, hogy miert sírom el magam. Nagyon érzékeny típus vagyok, tény es való, de neha ,mint peldaul most is nagyon zavar, hogy ki jottem egy hatalmasat sírni a szobából. Hallottam olyat hogy ezt lehet fejleszteni ,de hogyan?

2019. dec. 24. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes lenne egy mélyebb beszélgetés egy lelki gondozóval, vagy lelki pásztorral.


Az érzelmi napló technika segíthet megismerni az érzelmeket.


Az idegrendszer erősítésére vitamin kúra is segíthet. Ezt megelőzően akár egy teljes vérképet is lehet kérni.

2019. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

A sírás elkerülésére vegyél mély levegőt és lassan, nagyon lassan ereszd ki. Ismételd meg többször.

Hosszabb távon pedig kerüld a tartósított műkajákat. Tanulj meg főzni, kenyeret sütni! Tartósítószermentes alapanyagokból.

2019. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium, ha nem segít 1,5 hét alatt, akkor kérj a háziorvosodtól pszichológushoz beutalót!
2019. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a magneziumot ...:/
2019. dec. 24. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!