Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha túlzott figyelme...

Mit tegyek ha túlzott figyelmet fordítok az akne heges bőrömre és ez megbénít mentálisan?

Figyelt kérdés

[link]


Ennél egy fokkal jobb, de nem sokkal


Nem is a konkrét konzmetikai kezelések érdekelnek, azokat ismerem, és tudom mit lehet velük elérni, tudom, hogy bármit teszek a mai technológiával nem lesz tökéletes


Mit tegyek, hogy mentálisan ez ne építsen le?


Az egész ott kezdődött, hogy külföldön tanultam, dolgoztam is jó ideig, de egy idő után szép lassan beköszöntött a nagy sötétség a fejemben és teljesen bezárkóztam, elhidegültem az emberektől, kevés alvás, állandó 24/7ben való szorongás, bizalmatlansag


A családi beszélgetések is zavarnak már a szüleimmel is, még ha látom rajtuk, hogy szeretnek meg elfogadnak én nem olyan szemmel nézek vissza rájuk mint pár évvel ezelőtt


Nagyon sokszor van az, hogy a szemem helyett az egy-két fehér pattanásomat nézik és ez belül felemészt, mint ha egy tőrt forgatnának a szívem közepén


Mit csináljak?

Nincsen szuicid hajlamom (még) de csak is azert mert tudom, hogy csak atmeneti, de hajlamos vagyok visszaesni ide


(kb 2 éve mióta elkezdtem a pszichológiával foglalkozni rájöttem, hogy elég sok problémám innen ered)


26



2019. dec. 27. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem megy, keress egy pszichológust. Viszont, az orvosi kozmetika már csodákra képes, ez az opció miért nem érdekel?
2019. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen hegekre nem lehet 1-2 millió forint-nál kevesebből maradandó és látványos eredményt elérni, tudtommal


Egy pszichológus mit tudna kezdeni, egy olyan problémával amivel magának sosem kellett megküzdenie?

2019. dec. 27. 01:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrcsiszolás csodákra képes.
2019. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pszichológus rengeteg problémamegoldó lehetőséget tanul (segít megtalálni azt, ami számodra mentális megoldást hozhat) kb hat évig az egyetemen. És honnan tudod, lehet, hogy épp ő is szenvedett bőr problémákkal.
2019. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Enyém sajnos ugyanilyen.Kamaszkoromból maradtak vissza,és nem igazán lettek jobbak az évek alatt.Én arcomat is folyton bámulják,az utcán,rokonok,borzalmas :(.Én azt javaslom,emiatt ne gúbozz be,hiszen ez egy olyan probléma,amin nagyon sok ember átesett,nem a Te hibád,hogy ilyen a bőröd.Próbálj nagyon sok vizet inni,remekül hat a bőrre ilyen téren is.Kozmetikusnál lehet csináltatni hámlasztást és lézerkezelést,ami tudtommal nem kerül milliókba.:) 30 ezer forintból szerintem bőben kijön,és lehet nem lesz tökéletes,de a javulás is már nagyszerű eredmény lenne.

És tényleg ne érezd emiatt rosszul magad!

Ha alapból szép és szimpatikus az arcod,a hegek miatt még nem veszíti el a szépségét.

2020. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A pszichológus segíthet ezt feldolgozni.


Ők nem csak abban tudnak segíteni, amin már ők is átestek..

2020. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikai hámlasztás rengeteget tud ezen segíteni :) Keress fel egy kozmetikust, hidd el.

Sok sikert :)

2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!