Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet a túlzásba vitt alkoholf...

Lehet a túlzásba vitt alkoholfogyasztás miatt lettem mostanában érzelmileg instabilabb?

Figyelt kérdés

Nyár óta elég sokat iszom, hétvégén fixen, de a barátommal is hetente 1-2 alkalommal ittunk 1-1 üveg bort, vagy sört, ha épp olyan volt. Ez a december nagyon durva volt, elkezdődött a vizsgaidőszak, majd az ünnepek és szinte nem telt úgy el nap, hogy nem ittam. Főleg úgy 23-ától kezdve.

Az elmúlt hónapokban tehát nagyon durván túlzásba vittem..

Viszont érzelmileg is sokkal instabilabb lettem, ami főleg a párkapcsolati életemben csapódik le leginkább.


Lehet az alkoholfogyasztásnak ilyen érzelmi hatása? Nyilván ittas állapotban mindenki érzékenyebb, de nekem két ittas állapot között is fennállt ez.


Most szilveszter volt az utolsó alkalom, hogy ittam, tegnap és ma egyáltalán nem. Kipróbálom pár hétig, hogy egyáltalán nem iszom.

Alkesz nem vagyok, nem hiányzik a pia, csak valahogy eddig mindig úgy jött ki, hogy ittunk, ilyen programjaim voltak stb.


2020. jan. 2. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy keveset iszol ha többet innál semmi bajod nemlenne! Ne finnyaskodj! Igyál többet!
2020. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is voltam így de kb másfél hónapig nem ittam egyáltalán és biza sokkal jobban éreztem magam persze kicsi mg-ot is szedtem ez idő alatt. Most az ünnepek alatt ismét sikerült egy párszor de újból alok vissza a régi kerékvágásba ha pedig kérdik miért nem iszom azt mondom gripas vagyok és gyogyszerezem
2020. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!