Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis mi lehet velem a baj?...

Mégis mi lehet velem a baj? Miért utasítanak el folyton az életben?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 16:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Én senkinek nem jelentek semmit, sőt inkább az emberek csak lenéznek. A családomon kívül nincs senkim. Még rokonaim sincsenek akikre számíthatnék. Sokszor elgondolkodom az élet értelmén, de nem találom rá a választ. Talán az hogy szívjak csak. Tudom van akinek rosszabb sora van, de mivel én csak a saját testemben élek, ezért nekem az a legrosszabb ha nekem nem jönnek össze a dolgok. Depressziós vagyok, gyógyszert is írtak fel rá.


Régen az iskolában kicsúfoltak a félénkségem, visszahúzódottságom miatt. Többen összefogtak ellenem, én voltam az aki mellett senki nem akart ülni. Már így felnőttként kezdem azt gondolni hogy igazuk volt, mert eddig egy idegen sem igazolta vissza hogy szeretni, vagy kedvelni lehet engem.


Mindenkinek aki kigúnyolt engem gyereke és férje/párja van, tehát jó életük van. Még a fiúnak is aki hasba rúgott, hiába csúnya, egy szép felesége van, és egy gyereke. Nekem meg nincs senkim. Akkor se ha minden energiámat beleteszem egy kapcsolatba, akkor se ha nem. Tudom, mert mindkét alternatívát kipróbáltam. Na és persze, hogy az exem is talált valakit, aki biztos jobb, mint én. Mert sajnos tőlem mindenki különb.


Ha ez még nem lenne elég még egy reklám is folyamatos frusztrációt hozza ki belőlem, mert lehet hogy sajnos nekem sose lesz családom.

2020. jan. 4. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Szal lány vagy? Attól mert férjhez mentek, nem biztos hogy boldogok. Mutass képet magadról.
2020. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok. Bocsánat, de képet nem mutatok.
2020. jan. 4. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szal lány vagy? Attól mert férjhez mentek, nem biztos hogy boldogok. Mutass képet magadról.
2020. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves? Nem kell a buksidról, csak az alakodról.
2020. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem öltözöl divatosan. Engem sokat igényteleneztek annak idején. Mondjuk nekem a fülem is kajla.
2020. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, nyilván azért “nem kell senkinek” a kérdező, mert esetleg nem jó az alakja, és nem öltözködik divatosan...


Kérdező. Egyértelmű, hogy nem vagy tisztában magaddal, sem az értékeiddel. Ezt az emberek megérzik. Foglalkozz kicsit önismerettel és önfejlesztéssel, akár pszichológus segítségét is kérheted.

2020. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki dilidok8hoz akarja küldeni a másikat. D. Mutass lépet privátban.
2020. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagy még husom?
2020. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy képet küldj. Ez is egy tipikus otthonülő kéjenc, aki idejár szórakozni...
2020. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!