Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek mély depresszióból sikerült meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Mindigis érzékenyebb lelkű, dolgokon nagy nehézségek árán túljutó ember voltam.

Egy ideig a fáradtságnak tudtam be, de be kellett látnom hogy sajnos ez nem csak az.

Van párom, munkám, szeretem-imádom mind a kettőt, mégis hülye dolgokon kezdek el agyalni, amikor nézeteltérések vannak vagy a magánéletemben vagy a munkámban.

Nehezebben éltem meg a karácsonyt, ezt az egész időszakot szinte végigszorongtam, rossz kedvem volt, szinte vonszolni kellett magam, hogy valamit megcsináljak. Holnap újra indul a munka, remélem egy kicsit kirángat ebből a jelenlegi helyzetből.

Bejelentkeztem egy szakemberhez, meglátom mit mond, amikor már reggel az ágyból is nehéz felkelni az már baj.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Milyen módszerekkel sikerült kimászni ebből?

28N


2020. jan. 5. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nekem. Előbb megértettem, hogy mi a depresszió, és nekem mi okozta. Rájöttem, hogy nagy részben a gyógyszerek, amiket erre szedtem, ami mondjuk a vicc kategória. Ezután letettem az összes gyógyszert, és közben átalakítottam a gondolkodásomat, meg a hozzáállásomat az élet dolgaihoz. Köszönöm, teljesen jól vagyok, igaz, volt 2 nehéz évem az elvonási tünetek miatt. Ja, az összes pszichiátert kitöröltem mindenhonnan, és még tévében sem akarok látni egyet se!
2020. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

A gyógyszert hogyan sikerült letenni végleg?

2020. jan. 5. 21:05
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem is sikerült. Én nagyon kemény depresszióban voltam, voltam kórházban is azon az osztályon. Nekem úgy sikerült kijöjjöm belőle, hogy először is átgondoltam, mi volt a depresszió oka. Rájöttem, hogy minden emlék, ami a szülővarosomhoz köt, az rossz. Úgyhogy külföldre mentem egy közvetítő segítségével dolgozni. Nagyon sokat segített a környezetváltozás. Új hely, új emberek, új nyelv, stb. Ott elfelejtettem mindent, ami a depresszióm oka volt. Tulajdonkepprn ujrakezdtem ott az életem. Mielőtt kimentem volna, én is letettem az összes gyógyszert. Szedtem vagy 9-10 szemet egy nap, de csak arra volt jó hogy elkábított. Én most már jól vagyok. Kulfoldon elvegeztem 2 egsetemet, férjhez mentem itt. Ami megmaradt, az a túlérzékenység, nagyon gyorsan elsírom magam. De ennyi. :)
2020. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!