Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék meggyógyulni a...

Hogyan tudnék meggyógyulni a depresszióból? 30 éves ff.

Figyelt kérdés
Július végén kezdődött az egész, kirúgtak a munkahelyemről. Sajnos 2 éve halt meg apukám és azóta elég sok alkoholt is ittam. Szeptemberben kiderült, hogy kezdődő cukorbetegségem is van, azóta diétáznom kell. Azóta lett új munkahelyem egy helyzet, de a nem javul az állapotom. Sajnos szomatizáció is kialakult, szinte egész nap fáj a fejem, kivéve ha alkoholt iszok, vagy ha nyugtatót veszek be. Ilyenkor a fejfájás és a szorongás elmúlik. Van valakinek ilyen tapasztalata? Antidepresszánsok nélkül van kiút?

2017. jan. 7. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Van!

A gyógyszerek nélkül is lehet élni!


Most nehéz helyzetben vagy,és voltál,ezért alkoholhoz nyúltál...

kevesebb alkoholt fogyasszál,mindig kevesebbet majd a végén hagyd el!mert nem jó!


Kávé esetleg reggel igyál fejfájásra jó szokott lenni.

Most van új munkát örülj neki! :) ez jó !


Sajnálom,őszinte részvétem hozzátartozót elveszteni feldolgozni sajnos nagyon nehéz! :(

Nagyon sajnálom...

A gyászt elég nehéz feldolgozni,sőt sajnos szinte lehetetlen! egyszer mindenki elmegy ki hamarabb ki később!

Fentről vigyázz Rád az apukád,és azt szeretné hogy jó legyen neked!

Nem szeretné neked azt hogy rossz legyen :(


A gyógyszereket hagyd el szerintem feleslegesek,csak a gyógyszer ipart támogatod vele,nem ettől fog meggyógyulni az ember.

lehet a tüneteket egy ideig elrejteni,de még több bajt okoz még több betegséget :(


Hobbival,munkával foglald el magad!

esetleg ismerkedjél,barátokat szerezzél!


Minden jót,jobbulást kívánok neked! 30N

2017. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a dohányzásról lemondás, ha nem akarod erősen ha nem is teszel érte hogy abból az állapotból kikerülj, és elfeledd (legalább is addig a pontig míg normálisan tudsz a dolgokhoz hozzáállni) addig nem fog menni. Mindenki elmegy egyszer ez IGAZ, nem tud senki semmit tenni érte, neked meg élni kell, társaságot keresd próbálj a jó dolgokra öszpontosítani.
2017. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van. Szorongásos, fejfájós vagyok. A cukorbetegséged a stressztől alakult ki, a férjemnek is lett egy minimális egy családi cirkusz után. Ahogy lenyugodott, bő egy év, visszaállt az értéke. Én pedig pszichoterápiára jártam. Sokat segített.
2017. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!