Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom, mit csináljak?...

Nem bírom, mit csináljak? (borderline)

Figyelt kérdés

Borderline-os vagyok, aki ismeri, az tudja milyen sz.r. Megint elutasítottak egy terápia lehetőségről, mert nincs kapacitás, erre dührohamomban bevettem 30mg rivotrilt és szétvagdostam magam. A pszichiáterem lesz.r magasról, tőlem kérdezi, hogy milyen gyógyszert kérek (nem tudok orvost váltani, a többi a kerületben nem fogad, mert fullon vannak), magánra nincs pénzem, terápiára lenne szükségem, de azt sem tudom megfizetni. Sehol egy ingyenes vagy olcsóbb lehetőség, lassan már mindent megpróbáltam, de sehol nincs hely. A Tündérhegy féle dolgoknak meg nincs értelme, mert pár hónap alatt nem lehet lerendezni 20-on évek problémáit.

Tényleg csak a halál a kiút?



2020. jan. 9. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Keress munkát!
2020. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van munkám, egyébként mi közöd hozzá? Attól még nem fogom tudni kicsengetni a horrobilis árú terápiát, ha csak nem akarok az utcán élni és nem enni.
2020. jan. 9. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Más intézmény nincs, ahol egyéni terápiát tudsz kérni? :/ Én Miskolcon járok, ugyanúgy TB-sen. Ugyanúgy borderrel.


Mondjuk az túlzás, hogy járok, mert engem párszor lemondott a doki, meg ilyesmik, és azt gondolom, hogy le akar rázni.


Egyébként kitartás. Tudom, milyen rossz, és mást nem tudok mondani, de tartsd ki kérlek. :(

2020. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy felhúzzanak kérdező. Főleg az első válaszolóhoz hasonló emberek.

Legjobb tanácsok : keress munkát, igyál több vizet, szedd össze magad. Ilyen embereket jól megcsapnám. Nem tudják milyen bordernek lenni. :)

Én nem tudom van-e kiút. Jelenleg nem dolgozom így most nagyon jól vagyok de ez nem mehet így örökre. :D

2020. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Budapesten lakom, amelyik lehetőségről tudomást szereztem, mindig rögtön kérdeztem, hogy lehet-e jelentkezni, és mindig visszautasítottak, hogy nincs hely. Volt hogy fél év elteltével újra rákérdeztem, akkor se volt. Lehet, hogy nem is működnek ezek vagy én már nem tudom. Valahol várólistára raktak allítólag, azóta 1,5 év telt el, nem hívtak azóta se.
2020. jan. 9. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van melód, és a fővárosban élsz, KIZÁRT, hogy nem találsz dokit vagy zárt osztályt!
2020. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne szóljanak már olyanok hozzá akik azt se tudják milyen ilyen betegséggel küzdeni "keress munkát" "zárt osztály" agyam eldobom de tényleg.

Kérdező nincs más orvos ahová most jársz?Nálunk 3 van abból 2 nem ér semmit. Szóval ha tudsz válts intézményen belül. Sajnos más megoldást nem tudok ha magánra nincs pénz:/

2020. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3as.szinten Miskolci vagyok. Szívesen beszélgetnék veked erről a dologról, nálam sincs minden rendben úgy érzem
2020. jan. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!