Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség?

Ez valami betegség?

Figyelt kérdés

Az esetek 90%-ában amikor itthon dolgozunk valamit és faterom/bárki megkér arra, hogy hozzam már ide ezt vagy azt akkor egyszerűen képtelen vagyok megtalálni azt a bizonyos tárgyat amire megkért, hogy hozzam neki oda. Teljesen szét túrok, meg fogok, átmozgatok mindent, már teljesen kétségbeesek és zavarodottan kutakodok az adott tárgy iránt perceken át. Majd mire feltűnik másnak, hogy szenvedek akkor elhangzik röhögve egy "nem igaz, hogy lehetek ennyire szerencsétlen" majd ide jön és 1 másodperc alatt megtalálja azt amire szüksége van. A furcsa, hogy ilyenkor jövök rá, hogy a szememet verte ki és mindent megfogtam csak azt nem amit kellett volna.

De volt olyanra is példa, hogy arra kértek meg, hogy vigyem már oda nekik a csiszolót, amit meg is találtam azonnal, de mivel én azt nem csiszoló néven ismertem így nem mertem oda vinni nekik és inkább segítséget kértem.

Ez valami mentális zavar, esetleg betegség, vagy mi ez?

Kétségbe vagyok esve teljesen mert már pályaválasztás előtt állok, de szerintem az ilyeneket mint én utcaseprőnek se alkalmaznák.


2020. jan. 9. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hiába keresed, ha nem tudod hogy mit keresel.

Ennyi az egész.

Ne fateroddal dolgozz, hanem válassz egy olyan szakmát, ahol tudod hogy mi micsoda.

2020. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én párom hasonlít rád, de persze van különbség . elmondom neki hogy hol van az a valami , konkrétan centiről centire , mert másképp biztos nem találjs meg és egyszerűen nem is ott keresi ahol mondtam neki.. néha elég idegesítő , hogy kb még arra se tudom megkérni h ezt vagy azt hozd ide , inkább megkeresem én. én eddig azt hittem h ő azért iéyen mert annyira nem figyel arra amit én mondok vagy szimplán nem érdekli és ezért. ha engem megkérnek vmire és pontosan leírják a helyet akkor én megtalálom és ott keresem nem pedig a héz másik felébe. kiváncsi vagyok , történt-e bárkivel ilyesmi
2020. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi gáz, csak egyszerűen nem érdekel a csiszolás meg az ilyesmi meló és nem akarsz rá koncentrálni csak még nem vallottad be még ön magadnak!

Én is így voltam míg rá nem jöttem, h mi érdekel!

2020. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát 😀


Megnyugodtam, hogy semmi betegséggel nem köthető össze, illetve nem egyedüli eset vagyok🙂


Hát igazából tényleg nem tudom mi lenne az ideális szakma, én mentős szerettem volna nagyon sokáig lenni, de velem van egy olyan probléma ezen a tukajdonságomon kívül, hogy képtelen vagyok huzamosabb ideig koncentrálni egy feladatra illetve r*hadtul lassú és kényelmes vagyok szóval ez így nyilván felejtős. Erre is van példa: Szintén otthoni házi munka faterommal, meg egy segédjével aztán ott röhögnek rajtam, hogy mire az agyamig elér 1 információ, ők addig kettőt feldolgoznak, erre pedig annyi a válaszom általában, hogy "hová siettek? Nem ráérünk"

Tehát tipikusan az a személy vagyok aki ha elkezd valamit, azt szereti befejezni de azt se bánom ha másnap reggelig tart, a fő koncepció a kapkodásmentesség és kényelem😀

Reggel is ezért kések el mindig gimiből (na erre nem vagyok büszke, de egy felöltözés simán eltart 10 percig aztán még hol a többi) pedig fiú vagyok

2020. jan. 9. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Én neked a kamionozást tudnám elképzelni!

Csak vezetned kell, közbe bejárod Európát és meg jól is fizet!

2020. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már a B kategóriás jogsim megvan és az igazat megvalva gondolkodtam már ezen, mivel imádok vezetni.

Na mindegy, majd meglátom 😀

Köszönöm szépen a válaszokat😀

2020. jan. 10. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj kamionosnak mert kihajtyak a beled


Meg buszosnak sem 5-10 év után rájössz

Hogy tönkrement az ideged meg a derekad


Én 26 éve csinálom sajnos már 6 éve szenvedek pánik depresszió miatt

No meg a hátfájás is sofőr betegség

Nyugdíjig már vagy a tepsiig nem tudok

Valtani53f vagyok

Tanulj jó kereső szakmát

A vezetés szereteteert nem érdemes

Belevágni vagy 5-10 év után lépni kell

Én is benneragadtam mos meg ba...hatom

Sok sikert

2020. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelemzavaros vagy
2020. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!