Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok kigyógyulni a...

Nem tudok kigyógyulni a depresszióból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmiben nem látok már örömöt évek óta, ha valamibe belekezdek hamar abba is hagyom (pl videójáték, sport)

Nem látom értelmét az egész életnek, dolgozok de nem jutok előrébb (utálom a munkám), albérletben lakom és egyszerűen nem érzem itthon magam.

Félek sosem leszek már a régi.

21/F


2020. jan. 12. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tarts ki. Én 12 év után gyógyultam ki belőle. Ez az időszak kuka, kiesett az életmből, de legalább elmúlt.
2020. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez így nem élet, rengetegszer gondoltam az öngyilkosságra, szinte minden nap...ha nem lennék gyáva hozzá már rég megtettem volna
2020. jan. 12. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem kerestél fel egy orvost, akkor tedd meg. Nagyon szépen ki lehet gyógyulni, egy éve vagyok tünet mentes. 3-szor voltam pszichiátrián, öngyilkos akartam lenni, de jó, hogy nem sikerült. Gyógyszerek a családom és a környezet változás segített, újra vannak céljaim és a legboldogabb napjaimat élem. Ne hagyd el magad, mert lehet változtatni, de akarnod kell és küzdened. Nem baj ha nem fejezel be dolgokat, de kezdj el valamit, egy idő után megtalálod, azt amit szeretsz csinálni és azt nem fogod abba hagyni.
2020. jan. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!