Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Hogyan lehet kigyógyulni a depresszióból?

Figyelt kérdés

Már most lesz 5 éve hogy az vagyok més semmi változás,. 20 évesen kezdödött, és mai napig semmi. Életem egész része ez alatt az 5 év alatt, abból állt hogy alszok 10 órákat gépezek, stb ha van valami alkalmi munka, azt elvállalom, de 1 honapban jó ha egy van.

Nincs végzettségem csak egy érettségi bizonyitványom, amire nem megyek semmire.

Nincs aki támogasson se pénzben se semmiben, semmilyen barátom, abrátnőm nem volt még, semmi. Mára vagyis a héten, dühömben, leütöttem, a gépemet, hogy betört, a képernyője, tehát egyre agreszivabb avgyok, Értsétek úgy, egy panellakásban lakom szüéeimmel, és egy kis 8 nm ksi szobában töltöttem az elmlut éveimet. és visszagondolva erős is voltam ogy eddig kibirtam de az elmult pár hétben, feszült agressziv vagyok, sokszor teszek magamban kárt, és nem tudok belőle kigyógyulni.

jelentkeztem pszicholgusnál, de drága, voltam háziorvosnál de ő nem segitett, és nem adott nekem beutalot.

Sokszor szédülök, fáj a fejem, sokszor azon gondolkdok akik börtönben vannak azoknak is joó, mert lefoglalják magukat, tanulnak, meg ott dolgozhatnak is.

Eza depresszió nekem, akkor alakult ki, amikor 20 évesen, kimentem a ritmusomból, vagyis nincs napirendem, az a tipikus reggel 6-tól 14-ig vagy, reggel 8tól délután 4-ig szolo napirendem, és igy kiestem, egészségügyi állapotom, tönkrement, éjszakánként nem tudok aludni, és ugy érzem hogy már nagyon kezdem feladni. igy is 4 és fél évet 5 évet birtam, és feladom. 5 évemet itthon tölöttem el, és zeretnék ebből kiszakadni hogy a következő 5 évet ne itthon tölsem el, mert akkro egy egész évtizedet, a nagy semmivel töltöttem, és nem tudok elindulni-

Munka kell nekem de nem alkalmaznak, interjú után, nem jeleznek vissza, pénzem nincs, szüleim, nem támogatnak, de sgeitséget sme kérek tölük és nincs kihez hozzászolom.

Ezt a kérdést azért irtam ki mert nagyon a végén vagyok már, elfogyott minden erőm,

25/F


2018. febr. 10. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelveket.Aztán próbáld ki magadat nyugaton.Neked sikerélmény kell.A gép előtt ez nem fog menni.

Tegyél bele valamit az életbe,hogy ki tudjál venni belőle.Legyél magadra utalva egy ideig.Mi bajod lehet ?

2018. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem válaszolok a privátodra. Teljesen mindegy, hogy ki vagyok ugyanis. Olvasgasd a belinkelt kérdésre írott válaszokat, és fogadd meg őket, csak akkor lesz változás.
2018. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kávé és a cigi bevált. Olykor péntek este benyakalok egy üveg bort, azt neked nem javaslom. De egy bal agyféltekés világban jobbagyféltekésként érzed a valóságnak és a létezésnek minden egyes apró rezdülését, minden dolog súlyát.

24/F

2018. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!