Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen undorítóak a...

Miért ilyen undorítóak a nárcisztikus emberek?

Figyelt kérdés
Van merészük tönkretenni embereket. Az ilyennek miért van létjogosultsága és miért támogatja a társadalom az ilyen embereket? Ezeket ki kellene végezni a p#csába. Hogy ne szaporodjanak a sz#r genetikájukkal.
2020. jan. 16. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
...és Te? Veled mi újság drága barátom??
2020. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Azzal, hogy ezt írod, te ugyanolyan vagy!
2020. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Tévedsz!
2020. jan. 17. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A nárcisztikus emberek egy jelentős része hasznos tagja a társadalomnak, mert áhítják az elismerést. Egyébként ezerszer jobb egy nárcisztikus, mint egy bűnöző antiszociális, vagy egy manipulatív, hisztis borderline.


És a nárcisztikus emberek nem kifejezett jellemvonása, hogy tönkretesznek másokat, szemben mondjuk egy antiszociálissal.

2020. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Látszólag fogalmad sincs mit jelent. Hasznos tagja igen,de közben másokat tönkretesznek. Ez nem tűnik fel senkinek.
2020. jan. 17. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Mások tönkretevése nem célja egy nárcisztikusnak. Az a más, aki meg hagyja magát egy nárcisztikus által tönkretenni általában meg is érdemli, kivétel ha beleszületik egy ilyen családtag mellé.


Egyébként a tipikus recept az szokott, lenni, hogy az átlag liba beleszeret az egyébként az esetek túlnyomó többségében életcsászára nárcisztikusba aztán pofára esik, amikor rájön, hogy a másiknak önmaga a legfontosabb. Ha a bárány beleszeret a farkasba, akkor ott nem a farkas a hülye.

2020. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Te nagyon idióta vagy. A nárcisztikusoknak az a célja hogy tönkre tegyenek másokat. És mi az hogy megérdemli? Tudnád milyen az amikor mások kerülnek egy gerinctelen féreg miatt,akkor mondd azt hogy hasznos tagja meg olyan jó lelkű emberek.
2020. jan. 17. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez kicsit elég durva általánosítás, nem? Mi az, hogy az a céljuk? Ez egy spektrumzavar, vannak súlyosabb esetek, de változó egyénenként. Normális ember felismeri azokat a bizonyos “redflag”-okat, és elkerüli az illetőt. Nem vagyok az áldozathibáztatás támogatója, vannak esetek, amikor valaki naiv idealista és azt hiszi, majd megváltozik egy bántó személy, vagy hiányzik a felismerő-képessége ahhoz, hogy ne kerüljön bele egy ilyen kapcsolat ördögi körébe.

Mindenesetre a nárcisztikus emberek is emberek, és a gyűlölettel csak ugyanoda kerülsz, ugyanis rossz módszer, pont mint az erőszakra erőszakkal reagálni. Légy dühös, mert miért ne, jogod van hozzá, ha megbántottak, jogod is van utálni a másik személyt, de ne általánosíts.

Ismerek nárcisztikus embereket, akik egyébként terápiára járnak, igyekeznek felépíteni egy egészségesebb self-et, szóval nem mindegyik ördög, csak ennyi.

Ha valakit ördöginek nevezel, az esetleg az antiszociális-borderline kombó nárcisztikus hajlamokkal, főleg ha szadizmus társul hozzá.

Mindenesetre még ők is emberek, a te felelősséged ezt elkerülni, ha módod van rá.

2020. jan. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező SEMMIT nem tudsz a személyiségzavarokról, de én vagyok az idióta. Ez azért vicces. Mielőtt osztod az észt nem ártana alapdolgokkal tisztába lenni. A nárcisztikus célja nem mások tönkretétele, hanem az, hogy a társadalom elismerje, bálványozza őket, és így kapjon megerősítést az egyébként gyenge lábakon álló önképük.
2020. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

DE, tönkre akarnak tenni. Én elhagytam, mert nem lehetett bírni vele, de kértem, hogy ne mocskosan szakítsunk, maradjunk jó viszonyban, ne gyűlöljük egymást. És SEMMI sértőt nem mondtam neki, csak annyit, hogy különbözik a világunk, de biztos megtalálja a párját.

Úgy írt vissza, ami bicskanyitogató, és mindenhol leócsárolt, az összes titkomat kiadta, a gyenge pontjaimat kibeszélte idegeneknek, és vissza se köszönt, mikor találkoztunk, úgy nézett rám, mint aki meg akar ölni.

Ezek aljadékok, egy hónapot nem szabad rájuk pocsékolni.

A volt csaja autógumiját ki akarta szurkálni, és tervezte, hogy ellopja a kutyáját.

Bizony, hogy tönkre akarnak tenni, utólag is!

2020. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!