Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiások, ti fotón vagy...

Anorexiások, ti fotón vagy tükörben látjátok "kövérebbnek" magatokat?

Figyelt kérdés
Eltérő nézeteket olvastam erről, kíváncsi vagyok a véleményetekre olyan szempontból, hogy melyik segítheti vagy hátráltatja a gyógyulást.

2020. jan. 17. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem amikor anorexiás voltam, a fotó volt durvább. Tükörben ugye mindig egy adott magasságból láttam magamat, többnyire vagy szemből, vagy oldalról, ha viszont valaki fotót csinál rólad, akkor vannak olyan ótvarfos szögek, meg beállítások, amiben szó szerint mindenki előnytelenül néz ki... Na, azok nem tettek jót az önbizalmamnak.
2020. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tükör az ellenségem, Mindig kövérnek látom benne magam, viszont ha vki készít rólam egy képet általában lesokkolok, hogy egyáltalán nem úgy nézek ki a képen, mint a tükörben.Viszont ha én készítem a képet akkor szintén dagadtnak látom benne magam, akárcsak a tükörben.
2020. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tükör a rosszabb, 34 kilósan is kövérnek láttam magam. Aztán amikor megláttam a nyaralós képeket, ott szörnyülködtem, hogy miert vagyok ennyire csontos. Ennek ellenére a tükörben továbbra is zsírosnak láttam magam.
2020. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pfh... A fotóim láttán legszívesebben a földbe süllyednék, viszont tükörbe meg dagadtnak látom magam. Nem is a dagadtságról van szó főleg, hanem a formán. Vagy nem is tudom...

Mindenesetre érdekes.

Nyugodtan írhatsz nekem is! :)

2020. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 heyjude válasza:
100%
Próbálom elkerülni az anorexiát. Hiába rakok ki egy képet valahova, előbb-utóbb letörlöm, mert utálom látni. A tükörrel viszont egészen meg vagyok barátkozva.
2020. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fotókra rá sem merek nézni.

A tükörben látom, hogy na, most egy picit kisebb vagyok, most nem, most ugyanolyan maradtam.

2020. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!