Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a depressziós...

Mit csináljak a depressziós haverommal?

Figyelt kérdés
Már jó ideje haverok vagyunk de most tudtam milyen súlyos problémái vannak. Nem tudom, hogy segíthetnék neki. Sajnos már nem ugyanaz, aki régen volt. Nem akarom magára hagyni, de engem is nagyon lehúz a negativitásával. Ti mit tennétek?
2020. jan. 21. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

próbálnám a tudtára adni hogy velem beszélhet a problémáiról

ha továbbra sem nyílna meg vagy ugyanolyan negatív maradna a közérzete hát akkor nem tudom...tartanám vele a kapcsolatot egy olyan szinten hogy nem hidegülünk el egymástól teljesen de engem se húz teljesen magával

nekem a nagyanyám ilyen, szeretem meg minden de egyszerűen egy szenvedés meglátogatni mert felzaklatva jövök el tőle, így inkább kevesebb alkalommal látogatom meg de akkor többet vagyok ott nála

2020. jan. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elvinni pszichológushoz. Vagy legalább küldeni.
2020. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meghallgatod, megérted, próbálod támogatni.

Ha túlmutat rajtad a probléma akkor elviheted pszichológushoz. Nagyon hálás dolog lehet szakértőhöz fordulni ilyennel.

Azt meg felejtse el mindenki, hogy "gáz pszichológushoz menni", inkább az a gáz aki annyira primitív, hogy ilyet mond. Ha a testsúlyommal van probléma és nem tudom megoldani én, akkor arról is hozzáértőt kérdezek, mert a szomszéd lehet hülyeséget mond.

2020. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A pszichológuson már rég túl van. A pszichiáterek se tudnak nagyon segíteni neki.
2020. jan. 25. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi időt töltenék vele, hogy ne húzzon le. Te magad is legyél ugyanolyan fontos, mint ő. Ez nem önzés, hanem egészséges önvédelem.
2020. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!