Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek mondjam el ezt?

Kinek mondjam el ezt?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy kérdésem amiben leírtam azt,hogy vért hánytam a bulémiám miatt. Azt tanácsoltátok mondjam el az orvosomnak nos én ma el is mentem volna az orvosomhoz,hogyha ott lett volna de közölték,hogy nem dolgozik. Havonta kell hozzá járnom tehát legközelebb csak februárba megyek viszont úgy érzem,hogy nem érzem jól magamat és február még messze van mivel minden hónap végén megyek amikor elfogy a gyógyszerem most volt aki helyetesítette de neki nem akartam szólni mert kiröhögött a problémáim miatt akkor is amikor még bent voltam a kórházban. Nem tudom,hogy kihez fordulhatnék ilyen esetben,hogyha az orvosom nem dolgozik. Ti mit tennétek a helyemben?Kinek mondjam el? Az orvosomat hónapok óta nem láttam így semmi esélyem neki elmondani,hogy rosszabbodott az állapotom.

2020. jan. 24. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben bemennék a kórházba és elmondanám, hogy segítségre van szükségem, mert nagyon rossz állapotban vagyok. Aki szóba áll veled, annak mondd ezt el. vagy befektet vagy szakorvoshoz küld, a lényeg, hogy történjen valami.
2020. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egész hónapban nem dolgozik már?

Amúgy mindig van helyettesítés! Ez nem olyan probléma amivel várni kellene.

2020. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el!
2020. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz még a mai nap folyamán mindenképpen.

Akár ügyelet akár kórház, elirányítanak majd ha rossz helyre mész, de ezzel foglalkozni kell.

Amelyik orvos meg kiröhög ezzel, az magát írja le.

2020. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!