Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lehet ezt bírni?

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy bipoláris vagyok..

Az amúgy sem mondható átlagos életem mellett ez felér egy olyan nehéz kereszttel amit már szinte lehetetlen elviselni.. Habár jártam vele pszichológushoz, de ezt hosszú távon nem tudtam megengedni magamnak anyagilag..

És pluszba rájön az élet nehézségei, amit őszíntén szólva már sokáig nem bírok..


Ha valaki jártas a témában (bipolaritás), vagy ha valaki tudna hasznos tanácsot adni, azt megköszönném.


23/F



2020. jan. 25. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A bipoláris zavaroknál a pszichológus, pszichoterápia nem elég, szükség van gyógyszeres kezelésre is. Menj el pszichiátriára!
2020. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb tanács tőlem, h feküdj be 2 hónapra kórházba és állítsák be jól a gyógyszereidet. Ha még nincsenek, akkor legyenek.
2020. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nehogy "gyógyszerek"-nek hívott legális drogokhoz fordulj, én biztos nem mennék pszichiátriára. Áltudomány, csak próbálgatják a pirulákat a pacienseken, és be is vallják, hogy sosem tudnak meggyógyítani. A drogjaik csak elnyomják az érzéseket, tehát a szorongást is , és az örömöt is.

Javaslom nézd meg Dr. Lenkei Gábor videóit, és ahogy ő is mondja, az első lépés a vitaminpótlás, ásványianyag-pótlás, főleg a mostani tápérték nélküli ennivalók miatt (az agy sem tud működni bizonyos vitaminok, ásványi anyagok nélkül megfelelően), a szervezetnek legtöbbször ez a gondja, és így helyreáll a testi-lelki egyensúly. Ha mégsem, utána lehet más okokat keresni. (Erre régebben is tanították az orvosokat, újabban nem, hanem rögtön pirula.)

(Nem akarom senkire rátukmálni a Lenkei-féle multivitaminokat, más márka is jó, csak benne legyen a vitamin.)

Szendi Gábor írásait is ajánlom.


Remélem segíthettem ezzel.

2020. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!