Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon depresszió?

Vajon depresszió?

Figyelt kérdés
34 éves ffi vagyok, lényegében soha nem voltam az a nagy kalandor,szórakozó,csajozó 21 éves korom óta a vagyonvédelemben(éjszakában) melózok aki tudja,hogy milyen az megért. De nem is ez a lényeg,mert egyébként sem hiányoztak a korábban említett életformák.Volt fiatalkoromban kisebb hosszabb kapcsolatom,de igazi hosszú kapcsolatom az 5 évig tartott, ami egyébként most ért nem olyan rég véget. Szóval,hiányzik a kapcsolatom,de nem akarok kiszakadni a világomból. Ez nem komfort zóna,hanem saját mikro szabadság a világomban. Beülhetek a szobámba filmet nézni,sört inni,zenét hallgatni,dilemmázni ezen azon stb. Tehát ilyenkor azt érzem,hogy jó egyedül lenni és csak így lazulni..főleg fárasztó éjszakázások után.De az agyam,lelkem másik felében a családalapítás is hiányzik, és az exem. Szóval olyan kavart mentális és pszichés állapotom van most hónapok óta,hogy na! :) Nem tudom,hogy mi lenne,lehet a jó!?
2020. jan. 26. 23:29
 1/1 anonim válasza:
Inkább menj és élj mint hogy itt picsogsz.
2020. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!