Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok segíteni a...

Hogyan tudok segíteni a barátnomnek ha alkohol fuggoségei vannak?

Figyelt kérdés

Visszaeso betegség ez nála sajnos, és fuvezés is..

Már mindent megtettem hogy elfeledtessem vele, meghallgattam ot, mellette voltam, de mindig szomorú és hiányokznak neki a kozépiskolás bulizgatások és fuvezés ivások..

Pszichologusnal is volt tobb problémával, felmértek nála egy posztraumás depressziót is, de nem akarom hogy antidepresszánsokkal kelljen egesz életében átmenni ezen..

és azt sem akarom hogy valaki mással legyen mert nem ismerné ot úgy mint én..



2020. jan. 29. 08:51
 1/6 anonim válasza:
Hány éves a barátnőd?
2020. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21
2020. jan. 29. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Te sehogy Minden függőség csak belülről gyógyítható.
2020. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Én ott hagynám. Nevezhettek bunkónak, ha több hónapnyi, évnyi segítség ellenére sehova se jutott el csak engem húzna idővel le. Voltam ilyenben, tudom jól. Neki se és neked se lesz jobb.
2020. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

A depressziot csak gyogyszer-terápiával lehet leközdeni, de ez nem azt jelenti, hogy állandóan szednie kell. Ha túl lesz rajta akkor leteheti a gyógyszereket.


Alkoholista valaki akkor, ha napi szinten iszik alkoholt. Vagy hiányérzete van, ha nem ihat alkoholt.


Ha a barátnöd minden hétvégén elmegy bulizni és max ott iszik egy kis alkoholt, de ha nem ihat akkor sincsen baj akkor nem alkoholista.

Füvezés meg néha bele fér, még akkor is ha neked ez nem tetszik.

2020. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, de nem tud meglenni nélkule már szinte nem élvezi senki társaságát pia és fu nélkul.. még oszintén ha osszejon pár barát beszélgetni, o már ott is csak az alkalmat várja hogy mikor hívjuk ki fuvezni
2020. jan. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!