Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek annyira ideges?

Figyelt kérdés

Régebben annyira kiegyensúlyozott voltam, szinte semmi nem idegesített fel, mostanánában meg tiszta ideg vagyok. Ha valaki bunkó vagy csak az egyik barátom úgy barátilag beszól, egyből felidegesítem magam, és nagyon nehéz visszafognom magam. Nagyon félek, hogy egyszer előjön belőlem az az énem, amit csak a szüleim ismernek, mindenki más előtt elrejtem azt, hogy hogy ki tudok akadni.

Meg alapból tiszta stresszes vagyok pár hónapja a jövőt illető dolgok miatt, ugye egyetem, érettségi stb.

Hogyan tudnék kevésbé stresszes lenni?


2020. jan. 29. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.
2020. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2020. jan. 29. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Keep calm and relax🍷 vagy ☕
2020. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne szégyelj segítséget kérni egy pszichológustól, sokat segítene kibogozni mi a forrása a frusztrációdnak. A beszólás jellegét is érdemes vizsgáni ami kiakaszt, hogy ebből te mit érzel mit szűrsz, le pl ha lehülyéznek félsz e hogy kajak hülye vagy, vagy ha beszólnak hogy ciki a külsőd félsz e ettől, esetleg maga az esik rosszul hogy a barátod mondja ezt, és mást várnál tőle, vagy alapból inkább a stressz az alapbaj és minden más abból jön...
2020. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!