Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez már túlzott...

Szerintetek ez már túlzott tisztaságmánia? Ha nem látszik akkor nincs is nem?

Figyelt kérdés

voltak nálam szerelők, És nem tudom miert de a mappát A férfi az ágyamra tette, Amit biztos hogy nagyon sok másik lakásba is letesz mert az egész lépcsőházban voltak egész nap, És azóta ez engem nagyon zavar, totál koszosnak érzem az ágyat... de nem látszik semmi, meg semmi ilyesmi tehát olyan mintha nem történt volna meg, csak ugye a tudat. de ha nincs semmi lathato kosz az ágyon akkor végülis semmi olyan nagy kosz nem lehet rajta nem?😅 lehet kicsit túl gondolom sőt biztos csak nagyon zavar a tudat.

tudom , más eszik az ágyba, meg odarakja a tankönyvet amit előtte az iskolába is , vagy papírokat stb. csak na.


2020. jan. 29. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyenjeim.

Pl megfogok egy boltban vásárolt dolgot és az az érzésem hogy azt koszos kézzel és hányszor fogták meg pakolták ét és én meg teszem a hűtőbe.

Én kézmosás mániás vagyok. Régebben sokkal betegesebben.

De látom amit látok a BKV-n napi szinten. :D

Ráadásul van háziállatunk is. Nála elképzelem, ahogy nagy cipővel trappol a lakásban. Imádom mielőtt valaki nekem támadna.tehát inkább többször mosok fel. Vannak fertőtlenítő spray-im.


Ez beteges valahol.

2020. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló. Viszont megfigyeltem,hogy nem minden ember cuccára vagyok "allergiás", de a legtöbb emberére igen, még akkor is, ha láthatóan igen tiszták. Nos rájöttem, hogy mások energiáit viselem nehezen. Mert nem csak az van, hogy sok más ember holmijához nem nyúlok szívesen, nem szeretek máshol enni, sok helyen nem érzem jól magam. Nem lehet esetleg, hogy nálad is inkább ez van?

Nekem a kabátját rakta múltkor ágyamra a szobafestő. Nem látszott koszosnak, dehogy kiráztam utána a plédet. És kellemetlen érzés volt, hogy rajta volt a kabát.

Fura dolog ez..

2020. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!