Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós volnék? (Folyt....

Depressziós volnék? (Folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben úgy érzem, nem számíthatok senkire és egyedül maradtam teljesen, mint a kis ujjam. A barátaim nagy része külföldön él vagy dolgozik (aki nem, az meg Pesten), és bár jómagam is sokat utazom, nincs kivel leülnöm meginni egy pohár bort vagy sört.

Egyre többször érzem úgy, hogy csak púp vagyok a világ hátán a munkámon kívül, párkapcsolatom sem volt több mint 6 éve (egyébként 26/F) és teljesen magam alatt vagyok. Már vagy 15 éve vagyok az a személy, akihez minden "barátja" fordul ha tanácsra van szüksége, vagy segítségre, de ha nekem lenne szükségem valamire, mindenkinek más dolga akad.Néha már egy beszélgetés is jól esne, ahol az lehetek aki vagyok, megoszthatom a lelki problémáimat, esetleg felszabadulhatok.Egyre többször vannak sötét gondolataim, igazából csak a szüleim és testvéreim tartanak vissza attól hogy kárt tegyek magamban, mert nem szeretnék rájuk szégyent hozni.


Szerintetek mit tegyek? Nyilván velem van a baj, sőt, valószínűleg szakemberre lenne szükségem, de a pozícióm miatt ezt "nem engedhetem" meg magamnak (nem anyagi szempontból).



2020. jan. 30. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem depresszios vagy.

Kezelés? Sok sikert hozzá. Van pár depis ismerősöm, akiket kezelnek/kezeltek. A hangsúly a “van” szón... nem gyógyulnak meg hiába minden. Én épp ezért már meg sem próbálok orvoshoz menni.

2020. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!