Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós volnék?

Depressziós volnék?

Figyelt kérdés
Mindig sírhatnékom van,úgy érzem senki sem szeret,nagyon reménytelennek tűnik minden,mikor muszáj társaságban lennem,például iskolában akkor próbálok kicsit jobb kedvűnek tűnni,hogy ne kérdezzék meg mi bajom.Mikor viszont egyedül vagyok,akkor sírok,magamat okolom mindenért,3ember elvesztettem ebben az évben,nem tudom elfogadni egyszerűen,mindig rájuk gondolok.Iskolában is van mikor szekállnak,a kinézetem miatt,de ez odáig fajult hogy szinte már nem is eszek,vagy ha igen akkor is keveset.Ez megy kb féléve,a szekálódások meg már 6éve kb...Nem tudom mit tehetnék már... 14/L

2017. szept. 30. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene járnod egy gyászfeldolgozó csoportba. Nekem sokat segített. Szakember vezeti, ingyenes, kb. 10 főből álló csoport, hasonló problémával, 10 hét alatt segít feldolgozni a lelki fájdalmakat.
2017. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!