Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az, hogyha nem...

Mitől lehet az, hogyha nem úgy alakul a napom, ahogy szokott, akkor furán, talán rosszul érzem magam?! Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg, hogy egy elég szürke, egyszerű életem van, szinte ugyanolyan napjaim vannak.

Megvannak a szokásos kis dolgaim, hogy miket csinálok és ha "közbe jön" valami, pl találkozok valakivel, akivel jóban vagyok, jól is éreztük magunkat, mégis amikor hazaérek rossz érzés fog el. Tehát, ha pl 4-5-6 órát oda vagyok olyankor, amikor egyébként otthon lennék, akkor fura érzésem van, mintha rosszul történtek volna a dolgok. Pedig ez nincs így, tudom, hogy nincs. Hiszen jól éreztem magam, de olyan kusza lesz tőle a napom, mert nem a megszokott volt. Aztán este lefekszem és holnapra nincs bajom, mert úgymond újraindult a körforgás.


Valaki, aki olvasott hasonló dolgot könyvekben vagy bármi, tud esetleg valami okossággal szolgálni, hogy ez miért lehet?


Persze a pszichológus lenne a legjobb megoldás, de az sajnos kilőve ilyen-olyan okokból kifolyólag.


2020. febr. 3. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt se szeretem,ha jönnek vendégek,vagy ha nekünk kell a párommal vendégségbe menni,rossz érzés fog el.Azért mert kiesek a rutinból,és én azt nem szeretem.Kb ennyi.Nem kell túlgondolni.
2020. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!