Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeresként jó ötlet...

Aspergeresként jó ötlet kigyúrni magam?

Figyelt kérdés

Többszörösen terhelt vagyok, informatikus, ráadásul INTP.


Azt olvastam, hogy a sport olyan biokémiai folyamatokat indít el az agyban, amelyek az autizmus bizonyos tüneteit enyhíteni tudják.


Legalább nem a furcsa kommunikációm lenne az első, amire felfigyelnek az emberek, például a lányok.



2020. febr. 5. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#2, a tied is. XD
2020. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

“ Lefordítom: fesztivál/buli előtt bedurrantod magad, mert az üresfejű fruskák erre buknak.”

Aspergeresként nem érdemes üresfejű fruskákkal kezdeni, mert kikészítenek. (Tapasztalat)

Hacsak nem egyéjszakás kaland, és meg is tudod tartani annak.

2020. febr. 8. 17:44
 13/13 A kérdező kommentje:
#9: Amúgy érdekes ez a szociális dolog. Osztályfőnökömnek az volt a véleménye, hogy “nincsenek érzelmeim” (sic!). És sokáig el is hittem, de rá kellett jönnöm, hogy vannak, sőt jóval mélyebbek, mint a legtöbb embernek. Csak nem élem ki őket annyira. Ezeket a pillanatnyi érzelmeket tényleg nem tartom sokra. Látom, hogy mások (a neurotipikusok) egy nap 10-féle különböző érzelmi állapoton is keresztül mennek, én ezt borzasztó soknak találom. És megterhelőnek, ha kezelni kell ezeket például egy párkapcsolatban.
2020. febr. 8. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!