Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az ami én vagyok?

Mi az ami én vagyok?

Figyelt kérdés

Annyit tudok magamról mondani hogy:

-1 éve OCD-vel kezeltek (mágikus gondolatok, rosszindulatú beteg dolgok)

-Depressziós vagyok

-Emberek között vagyok akkor végem van..

össze-vissza nézelődök amikor beszélnek hozzám nem nézek senkinek a szemébe (Gyűlölöm az arcomat ez testképzavar és ezért csinálom)

Hányingerem van az emberektől félek, szorongok ténlyeg mentális szinten ki vagyok ÁLLANDÓAN (Amit érzek: ki akar nekem beszólni, mikor, miért és természetesen ahogy lenni szokott méregetnek, méregetik a munkámat ezt én észreveszem és erősen szorongok amiből következnek a gondok.)

Elegem van már magamból abból a senkiből akibe mindig belekötnek, személyiségben fejlődni akartam pár hónapja tényleg komoly változás ez az én szintemen..

állandóan depresszióban vagyok és látják rajtam, érzik a rettegést, tudom.

A dolog félelmetes része ott kezdődik hogy elkezdek röhögőgörcsöt közegben kapni, annyira elegem van már az emberekből a megfelésből hogy bilincsbe vagyok verve mint valami állat elegem van már nagyon..

Ha hozzám érnek úgy érzem mentálisan kikészülök (testképzavar miatt) és azt gondolom hogy gyűlöletből és lenézésből érnek hozzám (ezt szóvá tettem bolondnak tartottak) én azt gondolom erről hogy a kutyát lehet de engem ne.

Ha beszólnak valami miatt, vagy tényleg bármi sértegetnek én ahhoz akár 3-4 hónapig se tudok hozzászólni (igen az idegrendszeri szintem egy 5 éves gyerek szinten áll)

Hányingerem van az emberekből a képmutatásból a sértegetésből abból hogy soha nem adják meg azt a nyugalmat amire vágyom...

Mondanom sem kell ha beszélnek hozzám összezavarodok azt se tudom mivan, kikészülök szokásosan, kapkodok ver az a jó ideg

bolondnak néznek azért is mert egyszerűen ha hülyéskedni akarnak velem mondanak egy ilyen "rosszindulatú poént" amit mindig értek(ők azt hiszik nem)vagy valamit egyszerűen UNALMAS, nagyon..

én olyan vicceket szeretek amik nem másokról szólnak, a bántalmazásról hanem arról hogy pl.: "Ez a hely tiszta pszichiátria".. és elkezdenek ezen sirni az emberek (szószerint) tényleg nem értek már semmit..


Tényleg személyiséget akarok fejleszteni ŐSZINTÉN de egyszerűen semmi nem válik be ha félős, de segitőkész vagyok lenéznek, ha megpróbálom a Biblia szemével nézni lenéznek, ha durván szólok akkor figyelnek..

Köszönéskor is összecsuklok mikor szállok fel a buszra

Személyiségzavar lenne?

Vagy mentális betegség?

normálisnak érzem magam, de hányigerem van az emberektől.

Egy hegyen üldögölnék örökké ott lenne egy pad és nézném a hegyeket gondolkoznék az életem hogy mennyi minden hülyeséget csináltam és hogy mi az életben a megoldás, ami segit, a nyugalomról, A hitről Bibliáról és a fontos dolgokról.

hányigerem van az időtől hogy kinézek és full szürke minden SZERINTETEK EZ NORMÁLIS? őszintén? (mármint az idő)

gyógyszert nem szedek (pedig kéne xanax az tuti) a zenével próbálom lenyugtatni magam.


Én látok ennyi negativ dolgot ebben az életben, ez az amit nem hiszek el

nagyon nagy átok lehet rajtam már nem birom

azt gondolom hogy minden Hiten alapul az életben de tényleg minden, amikor abban hiszek hogy átkozott vagyok akkor tényleg az vagyok, megbolondultam szerintem


A gondolataim egyre nem normálisabbak egyre több a depresszió az életemben egyre zavarosabb ez az egész de már legalább ebből is látszik hogy valami nagyon nincs rendben velem..

UNALMAS ez az egész, sivár, képmutató emberek, nulla erkölcs, nulla alázat, ÉN SOHA NEM ITÉLKEZEK de rajtam mindig itélkeznek


-Köhögés

úgy érzem átok alatt vagyok elmentem dokihoz és szedek rá valami

de szerintetek HA VALAKI FÉL ÉVE KÖHÖG AZ NORMÁLIS? EZ NEM ÁTOK, sorscsapás, vagy fentről nem gyűlöl valaki?


mindenért kivagyok ha beleverem a lábam az ágyba már azt képzelem hogy hogy fogok járni egész életemben te jó ég...

MINDENT TÚLPARÁZOK nem birom már mentálisan, 1-2 hónap és ebből nagyon erős xanaxozás lesz


-autó vezetés

NEM MEGY, NEM IS FOG MENNI MERT FÉLEK, SZORONGOK, RETTEGEK, REEEEEETTEEEEGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK

olyan dolgokat csinálok amit nem kéne, többször el kell mondani de amúgy azért mert idegbeteg mellett ülök aki egyfolytába kicsinál (csak nem tud róla)

mikor vezetek vajon mit gondol, miért fog belémkötni UNOOOOOOOOOOOOOOOM.


-rám jön a stressz (karácsonykor rám jött)

kimentem és asszem halucináltam mintha üldöznének, láttam 1 embert aki nem is lakik ott de egyszerűen láttam és visszaköszönt nem értem..

50 méterre látom hogy kint állnak és tudják hogy én vagyok az tudják XY na már megint..

pedig nem biztos este fél 10-kor mit keresnének kint az emberek? főleg télen? hallucináció lehet nem tudom


sejtegetek valamit.. depresszió megvan és kilengéseim 95% depresszió, szomorúság, félelem, szorongás 5% röhögőgörcs

olvastam hogy esetleg ez bipoláris zavar

eddig 4 helyen mondták hogy esetleg hogy "hangulatingadozásom" van

itthon, 1ik munkahelyen, másik munkahely, második munkahelyen belül máshol..

erősen félek hogy az lehet de nem tudom



2020. febr. 5. 16:18
 1/5 A kérdező kommentje:
20/f
2020. febr. 5. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:
WTF?
2020. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
asszem kiégtem teljesen
2020. febr. 5. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen más a bipoláris zavar. Ennek egyik oldala a mánia, amitől úgy érezem nincs lehetetlen, tele vagyok energiával, ezért nem is alszom, nem eszelm, szórakozom akár hónapokig és iszonyatosan jól érzem magam. Veszélyes dolgokat csinálok, kockáztatom az életem mert akkor olyan vagyok mint egy halhatatlan. Te esetedben valamiféle depressziós szociopatát sejtek. Komoly írást tettél le ide nekünk.
2020. febr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Így első olvasásra azt mondom, hogy a testképzavart tüntesd el valahogy (csinálj otthon tornákat, vegyél olyan ruhákat amiben jól nézel ki, hasszorítót (ha túlsúlyosnak érzed magad)), és egyből lesz egy kis önbizalmad.
2020. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!