Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változhatnék?

Hogyan változhatnék?

Figyelt kérdés

már 1 éve tart ez, gyakran rámjön a sírhatnék teljesen ok nélkül, rendkívül ideges vagyok, gyakran nem mondok ki dolgokat amiket más simán kimond, csendes lettem, el akarok bújni a világ elől, gondolkodtam öngyilkosságon és azon, hogy hogyan fogok meghalni, rettentően paranoiás lettem, majdnem mindentől megijedek, nem szeretek emberek közelébe menni, rossz a közérzetem, a tesit is csak azért nem szeretem mer mások látnak cicanadrágban és látják, hogy hogyan dolgozok, úgy érzem mintha nevetség tárgya lennék, mintha mindenből kimaradnék, élettelen tárgyakhoz 8pl. lámpához) szoktam bedszélni, nem szeretem az ékszereket, se semmi feltűnő dolgok, a szülinapomat utálom mert sokan rám figyelnek, más ünnnepet sem szeretek mert akkor összegyűlik a család és szintén rosszul fogom érezni magam, nagyon szeretnék valakivel erről beszélni de egyben nem szeretnék senkivel sem beszélni. Hogyan tudnék kigyógyulni ebből, bármi is legyen?



18/L


2020. febr. 5. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy depressziós vagy, az sok egyszerű kellemetlenséget nagyon fel tud nagyítani, és érthető, hogy kerülöd ilyenkor a figyelmet. Beszélni sajnos muszáj lesz róla, pszichológussal, iskolában is kellene, hogy legyen. Szülőkkel se ártana beszélni róla. Egyedül nem nagyon szokott menni.
2020. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!