Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyi időm lehet...

Szerintetek mennyi időm lehet hátra ezzel az életmóddal?

Figyelt kérdés

Azért a mentális egészséghez raktam a kérdést, mert küzdök 1-2 mentális betegséggel....

Viszont a lényeg, hogy xanax függő vagyok, akár napi 4-6mg xanax, de néha napján előfordul akár 9-10mg is.

2 éve szedem így.

16 éves korom óta iszok viszont az elmúlt két évben az is napi szintűvéfált, 2lbor vagy éppen egy üveg vodka, de az mellé kell valami, mert kevés.

A drogokat abba hagytam, de néha napján nagyon ritkán becsúiszik egy csík kóla vagy egy joint.

Jelenleg 24 vagyok. Ezzel az életmóddal szerintetek hány évem lehet hátra? Próbáljatok korrekt számot adni.

Jártam orvoshoz, pszichiáterhez stb semmi nem segített végül benfekvős kórházba útaltak ahova pedig én nem mentem el, mert nekem az nem menne.


2020. febr. 8. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet konkrét időt mondani,mert mindenkinek más a szervezete, más ideig "bírja".
2020. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
24%
Kb 2-3
2020. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%
Amúgy ideje volna összeszedni magad.
2020. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk úgy, hogy Krisztusi korban fogsz meghalni, 35-öt már nem hiszem, hogy megérted, ha nem változtatsz sürgősen.
2020. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
"Arról a napról és óráról pedig senki semmit sem tud, sem az égben az angyalok, sem a Fiú, hanem csak az Atya."
2020. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem az lesz a legnagyobb bajod, hogy meghalsz - előtte elkezdesz majd lebénulni...

Ismerősöm is nagyon durván szedte a Xanax-ot, rendszeresen, majd egysze csak elkezdett a karja lebénulni. Orvos mondta, hogy attól van.

Megpróbált visszavenni belőle, vmennyit sikerült is - most azt hiszem, megint szedi, de már nem annyit...

2020. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokáig elélhetsz így. Már ha ezt lehet életnek nevezni. Ismerek 40-50 közötti embereket, aki így élnek. Persze le vannak robbanva, se család, se barátok, se rendes munka, de még élnek.
2020. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szóval a 30éban kiegyeztek? Azt megélem még? Egyébként utolsó választ adtó...nekem már jó ideje, se barátom se családom semmi.
2020. febr. 8. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:
És van még egy másik dolog a "mikoron" túl. A hogyan. Az ilyen életmódot folytatók közül kevésnek adataik meg a "könnyű" halál. Komolyan el kéne gondolkodnod a befekvésen. Sok embernek sikerül. Te sem vagy kevesebb,gyengébb másnál!
2020. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
DÖNTSD EL MIT AKARSZ!!! ÉLNI VAGY MEGHALNI??? NEM TÖK MINDEGY MENNYI VAN HÁTRA??? LEHET HOLNAP MEGDÖGLESZ.... DE LEHET, HOGY MÉG VAN PÁR ÉV. MIT SZERETNÉL? MIT AKARSZ HALLANI AZ EMBEREKTŐL? ŐSZINTÉN, ÉN AZT MONDANÁM, HOGY KÁR VOLT MEGSZÜLETNED!!!
2020. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!